KONSULTANCI
 • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
 • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
16. innoSHARE’18 on the road: Meetup Łódźi 17 kwietnia 2018 r. Fabryka Inżynierów ul. Stefanowskiego 1/15 Łódź.
2018-04-06

 Innowacje w drodze do Łodzi

We wtorek, 17.04.2018 roku odbędzie się kolejne wydarzenie z serii innoSHARE’18 on the road: Meetups organizowane przez Fundację Polska Innowacyjna, Politechnikę Łódzką oraz Biuro Karier Politechniki Łódzkiej. Startujemy o godzinie 17:00 w Fabryka Inżynierów XXI wieku na Politechnice Łódzkiej, która mieści się przy ulicy Stefanowskiego 1/15 . Na początku odbędzie się rejestracja uczestników, a oficjalne rozpoczęcie Meetupu nastąpi o godzinie 17.00. Całe spotkanie potrwa 3 godziny.

Na wydarzeniu zostaną poruszone w formie paneli dyskusyjnych, wywiadów oraz  krótkich prezentacji takie tematy jak:

 • Jak tworzyć startupy i spin-offy z nauki oraz badań?
 • Komercjalizacja i prawo patentowe w krajach Azjatyckich
 • Współpraca naukowiec-inwestor. Jak wspólnie komercjalizować i internacjonalizować projekty badawczo-rozwojowe?
 • Finansowanie i wsparcie rozwoju startupów R&D, spin-offów i komercjalizacji badań.

Ponadto przed oficjalną częścią Meetupu Politechnika Łódzka poprowadzi 2 godzinny Hckhaton, podczas, którego uczestnicy zaplanują budowę Inkubatora Technologicznego Politechniki Łódzkiej, który powstanie na przełomie 2018/2019 roku. Na kreatywnej, intensywnej i inspirującej pracy zapraszamy firmy, przedsiębiorców, startupy, spinoffy, studentów i absolwentów, koła naukowe i wszystkich zainteresowanych.

Czym jest InnoSHARE’18 on the road: Meetups i do kogo jest kierowane?

Jest  to cykl 15 wydarzeń w Polsce oraz 10 wystąpień za granicą, które dają ich uczestnikom możliwość spotkania ludzi, którzy stworzyli lub rozwijają firmy oparte na badaniach, nauce, nowych technologiach, skorzystania z wiedzy i doświadczeń zaproszonych ekspertów i praktyków oraz poznania przedstawicieli Fundacji Polska Innowacyjna i nawiązania współpracy.

W naszych wydarzeniach udział może wziąć każdy (wstęp wolny). Wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na naszej stronie, http://meetups.innoshare.pl/lodz/ .                     

W szczególności zapraszamy doktorantów, młodych naukowców, pracowników z działów badawczo- rozwojowych z MŚP, liderów opinii naukowej, startupy wysokich technologii z komponentem R&D oraz organizacje i instytucje otoczenia biznesu i innowacji, jednostki miejskie związane z rozwojem i planowaniem strategii współpracy biznesu z nauką lub nauki z biznesem.

 

 

Partnerami cyklu naszych wydarzeń są:

 • Fundacja KGHM Polska Miedź
 • AOMB Polska
 • ALFABEAT
 • NAWA- Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej
 • LOT- Polskie Linie Lotnicze
 • KRD- Krajowa Reprezentacja Doktorantów
 • Miasto stołeczne Warszawa: zakochaj się w Warszawie przedsiębiorczej

Współorganizatorami naszego spotkania w Łodzi są:

 • Politechnika Łódzka
 • Biuro Karier Politechniki Łódzkiej
 • Design Thinking Workspace

O organizacji:

Fundacja Polska Innowacyjna to organizacja skupiająca przedstawicieli świata nauki, biznesu, startupów, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych, którzy rozwijają ekosystem innowacji i przedsiębiorczości w Polsce. Tworzymy wartościowe projekty dla mieszkańców Polski i świata. Kierujemy się sentencją: „myśl globalnie, działaj lokalnie”. Wiele z naszych projektów jest w fazie realizacji i przygotowania, a dowiedzieć się o nich można, uczestnicząc w naszych wydarzeniach.

 

Więcej informacji

http://meetups.innoshare.pl/

http://meetups.innoshare.pl/lodz/

http://www.polandinnovative.com/

 

Kontakt:

Karol Fill

e-mail: karol.fill@polandinnovative.com

tel. +48 667-192-527

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.