KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
19. Międzynarodowe Targi Inwestycji i Nieruchomości Komercyjnych EXPO REAL. Monachium, 4 – 6 października 2016 r. Trwa nabór firm.
2016-07-21

Województwo Łódzkie przygotowuje się do realizacji projektu: „Promocja gospodarcza Województwa Łódzkiego poprzez organizację i udział w zagranicznych targach i misjach gospodarczych” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

 

Jednym z działań realizowanych w ramach ww. projektu jest organizacja wystąpienia Województwa Łódzkiego na Międzynarodowych Targach Inwestycyjnych Expo Real  w Monachium (termin: 3 – 7 października 2016 r.), które stały się najważniejszą platformą biznesu dla międzynarodowego sektora nieruchomości i inwestycji.

 
Do udziału ww. targach zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw sektora MŚP województwa łódzkiego prezentujących ofertę inwestycyjną/gospodarczą z branż kluczowych dla rozwoju województwa łódzkiego jak i regionalnych specjalizacji wskazanych w RSI LORIS 2030.

 

Na wszelkie pytania odpowiedzą:

 

1.    Hanna Maciejewska 42 663 35 97  hanna.maciejewska@lodzkie.pl

2.    Natalia Pietrasiak – Wesołowska  42 663 36 35 natalia.pietrasiak@lodzkie.pl

 

Formularz zgłoszeniowy dla przedsiębiorców, jak również regulaminem udziału w w/w. przedsięwzięciu wraz ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami umieszczono na stronie internetowej Województwa Łódzkiego:

 

http://lodzkie.pl/strona-glowna/aktualnosci/expo-real-2016

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.