KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
39 mln zł na rozwój firm – nowa pula funduszy JEREMIE.
2017-09-14

Miło nam poinformować, że zarząd ŁARR S.A. 14 września 2017 r. podczas Konwentu Marszałków w Uniejowie podpisał umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego na nową pulę 39 mln. zł. funduszy w ramach preferencyjnych pożyczek dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa łódzkiego. Zapraszamy do współpracy.

 
W ramach umowy, Fundusz Pożyczkowy ŁARR S.A. będzie udzielał pożyczek dla mikro przedsiębiorców działających nie dłużej niż 24 miesiące, na cele inwestycyjne i obrotowe, w kwocie do 70 tys. zł. A także, pożyczek inwestycyjnych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców, w kwocie od minimum 300 tys. do maksimum 2 mln zł. 
Fundusz będzie oferował preferencyjne oprocentowanie pożyczek. 


Nabór wniosków rozpoczniemy na przełomie września i października, o dokładnej dacie poinformujemy w najbliższym czasie. Wkrótce również, na stronie www.larr.lodz.pl pojawią się dokumenty niezbędne do składania aplikacji- regulamin, formularz wniosku itp. Pierwsza edycja Inicjatywy JEREMIE, w ramach której ŁARR S.A. zawarła z BGK łącznie 9 umów na finansowanie przedsiębiorstw, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wykorzystaliśmy pełną pulę środków, wspierając łącznie 700 projektów inwestycyjnych, na kwotę ponad 150 mln zł.

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.