KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
81. Międzynarodowe Targi Wielobranżowe w Izmirze (Turcja) w dniach 31.08-09.09.2012
2012-06-14

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Ankarze uprzejmie zaprasza do udziału w nadchodzących 81. Międzynarodowych Targach Wielobranżowych (81. Izmir International Fair), które odbędą się w Izmirze (Turcja) w dniach 31.08-09.09.2012r.

 

Międzynarodowe Targi Wielobranżowe w Izmirze – najstarsze i uznawane za wzorcową dla sektora targowo-wystawienniczego imprezę w Turcji, wraz z towarzyszącymi jej konferencjami tematycznymi, seminariami i innymi wydarzeniami o charakterze promocyjnym i matchmakingowym, stanowią doskonałą platformę prezentacji szerokiej gamy produktów i usług reprezentujących różne sektory działalności przemysłowej, m.in. branży meblarskiej, art. Dekoracyjnych i wyposażenia mieszkań, urządzeń AGD, materiałów i maszyn budowlanych, części, zespołów i akcesoriów motoryzacyjnych, urządzeń elektrycznych i elektroniki użytkowej, sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i sportowego, jachtów, kosmetyków, przetworzonych art. spożywczych, obuwia i odzieży. Na 2 ha targowej powierzchni wystawienniczej w Izmirze swoje wyroby oferuje średnio ok. 1000 wystawców, przy liczbie zwiedzających rzędu 1,3 mln, co stwarza okazję dla korzystnej ekspozycji promocyjnej. Prezentując swą ofertę produktów i usług, polskie firmy, zwłaszcza sektora MSP, zyskują szansę znalezienia odbiorców/importerów/dystrybutorów w Turcji i na rynkach ościennych Azji Centralnej i Bliskiego Wschodu, dla których Turcja jest pomostem w handlu z Europą. Szczegółowe informacje dotyczące MTW w Izmirze w 2012r. znaleźć można na portalu www.izmirfair.com.tr

 

WPHI Ankara corocznie uczestniczy w MTW z Izmirze z własnym stoiskiem informacyjno-promocyjnym, w 2012r. targi stanowią flagową imprezę promocyjną WPHI na rynku tureckim. Zainteresowanym polskim firmom udostępniamy stoisko WPHI Ankara do dystrybucji materiałów promocyjnych, przeprowadzenia rozmów z potencjalnymi kontrahentami czy kandydatami na przedstawicieli handlowych w Trucji, możliwe jest również zorganizowanie wspólnego stoiska narodowego w ramach zbiorowego wystąpienia firm.

 

Zachęcamy Państwa do przesyłania na adres pocztowy WPHI Ankara materiałów promocyjno-reklamowych, prezentujących produkty i usługi lub proponowany zakres współpracy, które zostaną wykorzystane do dystrybucji na targach. Firmom polskim oferujemy również opcję zaprezentowania oferty na stronie internetowej WPHI Ankara. We wszelkich sprawach dotyczących szeroko pojętej promocji na rynku tureckim przy wsparciu WPHI Ankara (m.in. udziału w targach, przesłania materiałów promocyjnych, zamieszczenia informacji na stronie WPHI Ankara), prosimy zainteresowanych o bezpośredni kontakt mailowy z WPHI Ankara na adres Ankara@trade.gov.pl

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.