KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Akademia Samorządowca. 16-17 lutego 2017 r. Hotel Jan Sander, Rąbień.
2017-01-23

W imieniu Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. mamy  zaszczyt zaprosić przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego  do udziału w trzecim spotkaniu z cyklu Akademia Samorządowca, którego celem jest wymiana myśli  i doświadczeń związanych z funkcjonowaniem samorządów lokalnych z obszaru województwa łódzkiego. Akademia odbędzie się w dniach 16 – 17 lutego br. w Hotelu JAN SANDER  (ul. Wycieczkowa 2/10, 95-070 Rąbień AB).

 

Uczestnikami szkolenia będą osoby reprezentujące samorządy województwa łódzkiego odpowiedzialne za rozwój strategiczny, praktycy tematu oraz osoby zainteresowane nowymi wymogami w zakresie finansów publicznych.

 

Ważnym zadaniem Akademii jest inicjowanie dyskusji na temat szerokich możliwości wsparcia procesów rozwojowych samorządów. Podczas dyskusji w czasie spotkania podejmiemy próbę rozwiania wątpliwości jakie wynikają z nowych regulacji prawnych oraz wspólnie zastanowimy się jak  i przy użyciu jakich narzędzi warto pracować, aby efektem była poprawa działalności samorządów  z obszaru naszego województwa.

 

Kluczowym elementem szkolenia będzie część networkingowa wydarzenia z udziałem samorządów oraz Zarządu Województwa Łódzkiego, która odbędzie się w Sali 4 w Hotelu JAN SANDER od godz. 18.30.

 

Osobą wyznaczoną do kontaktów roboczych jest Izabela Witaszek – Dyrektor Departamentu Doradztwa dla Biznesu i Sektora Publicznego . (tel: 724 544 018, email: i_witaszek@larr.lodz.pl

Do pobrania:                                                         

Agenda_III Akademia Samorządowca 16-17.02.2017

Formularz_zgłoszeniowy

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.