KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Akademia Samorządowca 5-6 czerwca 2018 r. Hotel nad Mrogą, Rochna 3a, Brzeziny.
2018-05-22

Szanowni Państwo,


W imieniu Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w siódmym spotkaniu z cyklu Akademia Samorządowca, którego celem jest wymiana myśli i doświadczeń związanych z funkcjonowaniem samorządów lokalnych z obszaru województwa łódzkiego. Akademia odbędzie się w dniach 5 – 6 czerwca br. w Hotelu nad Mrogą (Rochna 3a, 95-060 Brzeziny).

 

Uczestnikami szkolenia będą osoby reprezentujące samorządy województwa łódzkiego odpowiedzialne za rozwój strategiczny naszego województwa. Ważnym zadaniem Akademii jest inicjowanie dyskusji na temat szerokich możliwości wsparcia procesów rozwojowych oraz próba przeciwdziałania problemom pojawiającym się podczas wdrażania nowych przepisów prawnych. 

 

Kluczowym elementem spotkania będzie część networkingowa wydarzenia połączona z kolacją z udziałem samorządów oraz Zarządu Województwa Łódzkiego, która rozpocznie się o godz. 19.00.

 


Szczegółowa agenda wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy w załączeniu. Warunkiem udziału w szkoleniu jest przesłanie wypełnionego i podpisanego (skanu) formularza zgłoszeniowego na adres konferencja@larr.lodz.pl do dnia 28 maja br.
Osobą wyznaczoną do kontaktów roboczych jest Izabela Witaszek – Dyrektor Departamentu Doradztwa dla Biznesu i Sektora Publicznego (tel: 724 544 018, email: i_witaszek@larr.lodz.pl)

 

Do pobrania:

Zaproszenie_05-06.06_VII Akademia Samorządowca

Akademia Samorządowca_05-06.06_ROCHNA_AGENDA

Formularz_zgłoszeniowy

 

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.