KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
AKADEMIA SAMORZĄDOWCA – SZKOLENIE 26 – 27 października 2016 r.
2016-10-13

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Akademia Samorządowca, którego celem jest wymiana myśli i doświadczeń związanych z funkcjonowaniem samorządów lokalnych z obszaru województwa łódzkiego. Akademia odbędzie się w dniach 26-27 października br. w Centrum Konferencyjno – Rekreacyjnym  MOLO nad Zalewem Sulejowskim w Smardzewicach.

 

Ważnym zadaniem AKADEMII jest inicjowanie dyskusji na temat szerokich możliwości wsparcia procesów rozwojowych oraz próba przeciwdziałania problemom pojawiającym się podczas wdrażania nowych przepisów. Podczas spotkania podejmiemy próbę rozwiania wątpliwości jakie wynikają z nowych regulacji prawnych oraz wspólnie zastanowimy się jak i przy użyciu jakich narzędzi warto pracować aby efektem była poprawa działalności samorządów z obszaru naszego województwa.

 

 

Kluczowym elementem szkolenia będzie część networkingowa wydarzenia oraz spotkanie z Zarządem Województwa Łódzkiego.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego (poczta elektroniczna- skan) na adres konferencja@larr.lodz.pl  do dnia 20 października br.

 

Do pobrania:

Formularz_zgłoszeniowy_Akademia_Samorządowca

Agenda_Akademia Samorządowca_II

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.