KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Akademia Samorządowca 25 – 26 stycznia 2018 r. Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym MOLO (ul. Klonowa 16, 97-213 Smardzewice).
2018-01-10

W imieniu Zarządu Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w szóstym spotkaniu z cyklu Akademia Samorządowca, którego celem jest wymiana myśli i doświadczeń związanych z funkcjonowaniem samorządów lokalnych z obszaru województwa łódzkiego. Akademia odbędzie się w dniach 25 – 26 stycznia br. w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym MOLO (ul. Klonowa 16, 97-213 Smardzewice).

 

Uczestnikami szkolenia będą osoby reprezentujące samorządy województwa łódzkiego odpowiedzialne za rozwój strategiczny naszego województwa. Ważnym zadaniem Akademii jest inicjowanie dyskusji na temat szerokich możliwości wsparcia procesów rozwojowych oraz próba przeciwdziałania problemom pojawiającym się podczas wdrażania nowych przepisów prawnych. Kluczowym elementem szkolenia będzie część networkingowa wydarzenia połączona z uroczystą kolacją z udziałem samorządów oraz Zarządu Województwa Łódzkiego, która odbędzie się w sali „Genua” od godz. 19.00.

 

Szczegółowa agenda wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne poniżej:

AGENDA_Akademia Samorządowca_25-26.01.2018_MOLO

Formularz_zgłoszeniowy

 

Warunkiem udziału w szkoleniu jest przesłanie wypełnionego i podpisanego (skanu) formularza zgłoszeniowego na adres konferencja@larr.lodz.pl do dnia 22 stycznia 2018 r. Osobą do kontaktów roboczych jest pani Izabela Witaszek – Dyrektor Departamentu Doradztwa dla Biznesu i Sektora Publicznego (tel: 724 544 018, email: i_witaszek@larr.lodz.pl

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.