KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Asia Trade: 22 – 24 września Ostróda, Zaproszenie.
2016-07-18

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedsiębiorców z województwa łódzkiego do udziału w targach Asia Trade, które odbędą się w dniach 22 – 24 września w Ostródzie.

 

Asia Trade to jedyne w Polsce wydarzenie targowo-kongresowe, które tak kompleksowo podejmuje tematykę relacji biznesowych na linii Polska-Azja. Jego celem jest wskazanie nowych możliwości rozwoju dla polskich przedsiębiorstw oraz dostarczenie kompleksowej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań w zakresie nawiązywania kontaktów handlowych z krajami azjatyckimi. Uczestnicy będą też mogli wziąć udział w dedykowanych spotkaniach matchmakingowych z firmami rynków azjatyckich. Wśród wystawców wydarzenia znajdą się liczni producenci z Polski oraz Azji, a także firmy usługowe. Udział w części kongresowej wezmą eksperci rynków wschodnich oraz przedstawiciele ambasad m.in. Indii, Indonezji, Tajlandii i Iranu. Asia Trade Know-How to znakomita okazja aby poznać kraje wschodu pod kątem ich uwarunkowań gospodarczych, nawiązać kontakty biznesowe i nadać nowy kierunek rozwoju swojej firmie.

 

 Zakres tematyczny targów i konferencji:

1. Export – Import

2. Rynki Azjatyckie

3. Rozwój firmy

4. Spotkania machmakingowe

5. .Know – How

6. Panele Dyskusyjne

7. Wykłady

8. Prelekcje

9. Case Study

10. Szkolenia

 

Program wydarzenia i formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://www.asia-trade.pl/

 

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.