KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Autorska pracownia biżuterii
2010-03-13

Trochę o mnie: Nazywam się Dorota Kempko i jestem projektantką biżuterii. W 2009 roku ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Tkaniny i Ubioru w Katedrze Biżuterii. To czym się zajmuje jest moją prawdziwą pasją, ciągle mam w głowie nowe projekty i pomysły. Uwielbiam myśleć o biżuterii, oglądać ją, rozmawiać o niej a przede wszystkim ją tworzyć.

Mój pomysł na biznes to… Autorska pracownia, w której profesjonalnie zajmuję się kreowaniem biżuterii. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, dbając o każdy szczegół od stadium projektowego po gotową realizację. Kontakt z klientami działa na mnie inspirująco, a największą przyjemność sprawia urzeczywistnianie ich marzeń.

Podczas zakładania własnej firmy zaskoczyło mnie że każdy mały krok daje dużo siły do zrobienia następnego i to, że doba nagle stała się za krótka.

Podczas starania się o środki unijne zaskoczyło mnie bardzo duże wsparcie pracowników Ł.A.R.R. i pozytywna atmosfera panująca wśród wszystkich uczestników projektu.

Zaczynającym dziś radzę żeby wierzyli w marzenia i budowali dla nich swoją pracą solidny fundament. Satysfakcja gwarantowana.

Gdybym zaczynała jeszcze raz podjęłabym tę samą decyzję, obecnie myślę o przyszłych projektach i pomysłach na rozwój firmy

Gdzie odnajdziesz moją firmę? Już wkrótce zapraszam na moją stronę internetową www.dorotakempko.com . Swoją ofertę kieruję do osób, które poszukują dla siebie lub kogoś bliskiego unikatowej biżuterii. Wszystko, co tworzę jest robione ręcznie, łączy w sobie funkcjonalność z gwarancją bycia jedynym w swoim rodzaju.

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.