KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
„Bon-apetyt na rozwój”- Nowy nabór wniosków o dotację na kursy i szkolenia dla pracowników i właścicieli firm. Zwiększenie limitu do 120 000 zł na firmę.
2018-11-05

„Bon-apetyt na rozwój”- Nowy nabór wniosków o dotację na kursy i szkolenia dla pracowników i właścicieli firm. Zwiększenie limitu do 120 000 zł na firmę.

Miło nam poinformować, że od 6 listopada 2018 r. godz. 12.00 rozpoczynamy nowy nabór wniosków o dotacje na sfinansowanie usług rozwojowych: szkoleń, kursów i usług doradczych.  W kolejnym naborze wniosków o dofinansowanie usług rozwojowych będzie można ubiegać się o większą liczbę bonów. Limit na jedno przedsiębiorstwo to 2000 bonów, co daje możliwość przeszkolenia pracowników za 120 tyś. zł.  Inne korzystne zmiany to m. in. to MŚP może skorzystać ze wsparcia w ramach Projektu wielokrotnie, lecz może oddelegować do udziału w Projekcie tylko pracowników, którzy wcześniej nie korzystali z usług rozwojowych w ramach Projektu. Osoby zainteresowane skorzystaniem z dotacji zapraszamy do skorzystania ze strony: www.larr.pl/bony

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.