KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Bon-apetyt na rozwój! Spotkanie informacyjne 12 września godz. 10.30 w siedzibie ŁARR S.A. ul. Narutowicza 34 w Łodzi.
2018-09-03

Głodny wiedzy? Wspólnie z partnerami: Agencją Rozwoju Regionu Kutnowskiego i Bełchatowsko Kleszczowskim Parkiem Przemysłowo Technologicznym zapraszamy na warsztaty, podczas których dowiesz się jak zaspokoić Twój apetyt na rozwój kariery. 

 

Dzięki projektowi Bon-Apetyt na Rozwój! masz szansę na dofinansowanie nawet 80% wartości szkolenia/usługi doradczej/studiów podyplomowych dla Ciebie i Twoich pracowników do kwoty 3 000 zł/os. Maksymalna kwota na firmę to 30 000 zł. 

 

12 września 2018 r. o godz. 10.30 w siedzibie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego przy ul. Narutowicza 34 w Łodzi opowiemy i pokażemy krok po kroku jak wypełnić dokumenty aplikacyjne i skorzystać z dotacji.

 

Zapraszamy wszystkich mikro, małych i średnich przedsiębiorców z terenu województwa łódzkiego oraz osoby samozatrudnione. 

 

Zapraszamy również firmy szkoleniowe zainteresowane poznaniem procedur rejestracji w BUR oraz projektu Bon-Apetyt na Rozwój! 

 

 Rejestracja poprzez e-mail: rejestracja@larr.lodz.pl

Szczegółowych informacji udziela

Karol Gloc
Tel. 518 114 126

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.