KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Bon – Apetyt na rozwój. Spotkanie informacyjne jak skorzystać z dotacji na szkolenia dla pracowników. 25 kwietnia 2018 r. o godz. 10.00 siedziba ŁARR S.A. ul. Narutowicza 34 w Łodzi
2018-04-19

Głodny wiedzy? Wspólnie z partnerami: Agencją Rozwoju Regionu Kutnowskiego i Bełchatowsko Kleszczowskim Parkiem Przemysłowo Technologicznym zapraszamy na warsztaty, podczas których dowiesz się jak zaspokoić Twój apetyt na rozwój kariery. 

 

 Dzięki projektowi Bon-Apetyt na Rozwój! masz szansę na dofinansowanie nawet 80% wartości szkolenia/usługi doradczej/studiów podyplomowych dla Ciebie i Twoich pracowników do kwoty 3 000 zł/os. Maksymalna kwota na firmę to 30 000 zł. 

 

 Podczas spotkania  opowiemy i pokażemy m.in.: – czym są Bony na Rozwój i jak je ugryźć – jak znaleźć interesujące Cię szkolenie – jak zarejestrować się w BUR (Bazie Usług Rozwojowych) – jak wypełnić wniosek o Bon na Rozwój, – jak rozliczyć Bony i wiele więcej… Zapraszamy wszystkich mikro, małych i średnich przedsiębiorców z terenu województwa łódzkiego oraz osoby samozatrudnienie. Zapraszamy również firmy szkoleniowe zainteresowane poznaniem procedur rejestracji w BUR oraz projektu Bon-Apetyt na Rozwój! 

 

Szczegółowe informacje i rejestracja:

 

Anna Gołczyk

Tel.: 724 544 025

e-mail: a_golczyk@larr.lodz.pl

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.