KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
BRUSSELS INNOVA 2016 – Zaproszenie na Międzynarodowe Targi Wynalazczości,Badań Naukowych i Nowych Technologii
2016-08-24

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza wynalazców i przedsiębiorstwa nowoczesnych technologii do udziału w 65. Jubileuszowych Międzynarodowych Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technologii BRUSSELS INNOVA 2016, które odbędą się w dniach 17 – 19 listopada 2016 r. na terenach wystawienniczych Brussels Expo w Brukseli. Targi stanowią czołową międzynarodową imprezę wystawienniczą w dziedzinie wynalazczości, poświęcona transferowi technologii i wdrażaniu postępu technicznego.

 

Województwo Łódzkie pokrywa koszty wynajmu powierzchni stoiska, koszt zgłoszenia innowacyjnego rozwiązania do konkursu, wpis do katalogu, druk i tłumaczenie plakatu. Po stronie przedsiębiorcy jest przelot oraz koszt zakwaterowania. Do Brukseli można kupić bilet nawet za 39 zł Rynair (Warszawa – Bruksela Charleroi), przejazd z lotniska do centrum 15 euro.

Wydawane będą zaświadczenia o pomocy de minimis.

 

Osoby zainteresowane udziałem w targach zapraszamy do kontaktu z Panią Agatą Sarzałą z Wydziału Regionalnej Strategii Innowacji Departamentu ds. Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

ul. Tuwima 22/26  90-002 Łódź

tel. 42 291 98 47 / fax 42 291 98 41

E-mail agata.sarzala@lodzkie.pl

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.