KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Chiny – Kanton

Międzynarodowe Chińskie Targi MŚP to jedno z największych tego typu wydarzeń w rejonie Azji- Pacyfiku. Powierzchnia wystawiennicza tegorocznej edycji to ponad 100 000 m2, na której swoje produkty i usługi zaprezentowało  prawie 4 000 wystawców z ponad 20 krajów. CISMEF corocznie odwiedza ponad 200 000 zwiedzających.

W tym wyjeździe, mającym ściśle roboczy i biznesowy charakter, nie brała udziału delegacja oficjalna.

Przedsiębiorcy biorący udział w targach CISMEF 2012:
– Centrum Dystrybucji „Excellence”
– Amii Sp. z o.o.
– Grupa Oficyna s.c.
– Fon –SKB Sp. z o.o. Sp.k.
– RTJ TASTES LTD.
–  Świat Chin Sp. z o.o.

A także:
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pekinie

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zapewniła Wystawcom stoisko wystawiennicze, które zostało przeznaczone na prezentacje i spotkania polskich firm z potencjalnymi partnerami handlowymi.  Przedsiębiorcy biorący udział w misji mieli także zapewnioną pomoc w organizacji przelotu i zakwaterowania w hotelu w bezpośredniej bliskości centrum targowego, opiekę organizacyjną, pomoc w tłumaczeniu, koordynację spotkań, oraz pomoc w kontaktach z potencjalnymi partnerami biznesowymi. We współpracy z organizatorami Targów CISMEF i lokalnymi instytucjami organizacjami okołobiznesowymi, WPHI Ambasady RP w Pekinie zorganizowało dla polskich przedsiębiorców Seminarium Promocyjne, na którym mogli oni zaprezentować swoją ofertę chińskim partnerom. Seminarium cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony chińskich przedsiębiorców.

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.