KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Co przedsiębiorcy mogą dostać z Unii
2009-11-27

Jakie wsparcie mogą uzyskać w przyszłym roku mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa w Łódzkiem na inwestycje, wdrożenie innowacyjnych technologii, prace badawczo-rozwojowe, świadczenie e-usług oraz promocję na rynkach zagranicznych?

Możliwościom uzyskania dotacji unijnych i alternatywnym źródłom kapitału będzie poświęcone spotkanie informacyjne, na które zapraszają Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego i Urząd Marszałkowski w Łodzi. Odbędzie się ono we wtorek, 8 grudnia o godz. 10 w Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym Instytutu Europejskiego przy ul. Piotrkowskiej 262/264 w Łodzi.

Podczas spotkania zostanie też zaprezentowany nowy sposób finansowania innowacyjnych przedsięwzięć przez aniołów biznesu. Eksperci doradzą również, jak uniknąć błędów, aplikując o pieniądze unijne.

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.