KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Delegacja chińskich firm w Brukseli – 11 -21 czerwca
2014-05-16

W dniach 11-21 czerwca 2014 roku delegacja 60 chińskich przedsiębiorstw z branży high-tech weźmie udział w misji gospodarczej organizowanej przez EUPIC (European Union Project of Innovation Center) i Enterprise Europe Network (EEN) West China, która odbędzie się w Brukseli. Przedsiębiorstwa szukają możliwości współpracy z partnerami z Europy.

Misja gospodarcza wspierana jest przez Ministerstwo Nauki i Technologii Chin, Urząd Miasta Chengdu i Park Przemysłowy Branży High-Tech.

 

EUPIC (http://www.eupic.org.cn/) jest organizacją, w której mieści się siedziba Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego i Miasta Łódź w Chengdu i z którą Urząd Marszałkowski WŁ ściśle współpracuje.

 

EUPIC zaprasza wszystkie zainteresowane przedsiębiorstwa z Województwa Łódzkiego do wzięcia udziału w misji, która odbędzie się w Brukseli w dniu 12 czerwca 2014 roku. W tym dniu w godzinach  13:30-17:00 odbędzie się konferencja na temat EU-China Innovation Cluster-to-Cluster, jak również spotkania B2B dla przedsiębiorców. W misji wezmą udział także przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego i Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego i Miasta Łódź w Chengdu.

 

Misja jest niepowtarzalną okazją do zawarcia nowych kontaktów z przedsiębiorstwami chińskimi reprezentującymi bardzo szeroki wachlarz branż (więcej informacji w załączniku). Rynek chiński jest niezwykle perspektywiczny, stwarza możliwości dużej ekspansji, tym bardziej, że wszelkie działania firm z naszego województwa są teraz wzmacniane i wspierane przez Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego i Miasta Łódź w Chengdu.

 

Koszty przejazdu oraz zakwaterowania uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

 

Warto wykorzystać możliwość udziału w spotkaniach z chińskimi firmami także ze względu na fakt stosunkowo bliskiego ich organizowania – odbędą się w Brukseli, a nie w Chinach.

 

 

Poniżej adres strony internetowej poświęconej rejestracji na wydarzenie i spotkania typu match-making:

https://www.b2match.eu/eu-china-cooperation-fair2014

 

Zainteresowane przedsiębiorstwa powinny zarejestrować się na stronie internetowej i dokonać wyboru spotkań typu match-making.

 

 

W przypadku zainteresowania wzięciem udziału w wydarzeniu prosimy również o przesłanie informacji do p. Agaty Sarzały z Departamentu ds. Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego na adres: agata.sarzala@lodzkie.pl

Urząd Marszałkowski WŁ będzie koordynatorem firm z Województwa Łódzkiego zainteresowanych wyjazdem do Brukseli.

 

 

Opis chińskich przedsiębiorstw biorących udział w misji

Formularz zgłoszeniowy

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.