KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Dzień IT – 11 kwietnia 2015 r. Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi.
2015-04-08

Dzień IT – 11 kwietnia 2015 r. Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi.

 

 

Zapraszamy na Dzień IT – święto branży Information Technology  i Image Design, które odbędzie się 11 kwietnia w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi.

 

 

To pierwsze wydarzenie w województwie łódzkim poświęcone nowoczesnym technologiom informatycznym i projektowym, organizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki i Umiejętności.  Firmy z branży IT (Information Technology) oraz ID (Image Design) współpracujące z Uczelnią zaprezentują się pod kątem oferowanych przez nich miejsc i warunków pracy oraz przybliżą uczestnikom tematykę rynku pracy w wybranych sektorach, jako kierunków przyszłościowych, wymienianych w czołówce najszybciej rozwijających się i najbardziej chłonnych rynków pracy w perspektywie długookresowej

 

Podczas wydarzenia studenci i absolwenci uczelni będą mogli poznać oferty pracy najlepszych firm z branży naszego regionu min. Wasterlands Interactive oraz Unit9 – członków Łódzkiego Klastra Gamedev. Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jest partnerem wydarzenia.

 

 

Nasi eksperci  poprowadzą panel „Z Przedsiębiorczością na Ty”, podczas którego uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób założyć firmę i poznają najnowsze źródła finansowania biznesu.

Dołącz do wydarzenia: www.facebook.com/events/453829044769617/

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.