KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego
2010-10-12

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego, które odbędzie się w dniu 22 października 2010 r. w Instytucie Europejskim w Łodzi. Impreza, podobnie jak w ubiegłym roku, odbędzie się pod patronatem  Open Days – 8 Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast.

 

Celem konferencji jest kształtowanie świadomości społeczeństwa w zakresie postępów realizacji Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013 oraz efektów wykorzystywania Funduszy Europejskich w kraju i regionie jak również dostarczanie informacji niezbędnych w procesie ubiegania się o środki i właściwej realizacji projektów.

 

Przez cały czas trwania konferencji, przedstawiciele jednostek wdrażających programy unijne na stoiskach wystawienniczych będą udzielali m.in. informacji na temat możliwości uzyskania dofinansowania w ramach poszczególnych Programów Operacyjnych a także prezentowali efekty wdrażania środków unijnych.

 

Potwierdzenie udziału następuje poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.rpo.lodzkie.pl  i przesłanie go na adres e-mail: konferencja.rpo@lodzkie.pl , bądź na nr fax: 042 663 30 94. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 042 663 30 28.

 

Temat konferencji

„Fundusze Unijne jako narzędzie rozwoju województwa łódzkiego”

 

Termin konferencji

22 października 2010 r.

 

Miejsce konferencji

Instytut Europejski

Łódź, ul. Piotrkowska 262/264

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.