KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Forum „Shandong (China) – Poland Trade & Investment Promotion and Business Matchmaking Forum”,
2014-06-25

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w  „Shandong (China) – Poland Trade & Investment Promotion and Business Matchmaking Forum”,
które odbędzie się 30 czerwca 2014 r. w Warszawie.

Forum organizowane jest z okazji wizyty w Polsce delegacji z prowincji Shandong, na której czele stać będzie Pan Xia Geng, Wicegubernator Prowincji Shandong. W wydarzeniu udział wezmą starannie wyselekcjonowane firmy chińskie, których intencją jest nawiązanie bezpośredniej współpracy w zakresie handlu i inwestycji z firmami polskimi. Organizatorami Forum są China Council for the Promotion of International Trade (CCPIT), Departament Handlu Prowincji Shandong oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

W ramach forum odbędzie się sesja indywidualnych spotkań biznesowych polskich przedsiębiorców z firmami chińskimi, biorącymi udział w delegacji. Chińskie firmy będą reprezentować m. in. sektor budowlany, biotechnologiczny, chemiczny, rolniczy, spożywczy, energetyczny, wydobywczy, maszynowy, elektroniczny i wytwórczy (m.in. części samochodowe, tekstylia), ochrony środowiska, IT i wysokich technologii. Ponadto obecne będą branże takie jak: logistyka, nieruchomości, ubezpieczenia, usługi prawnicze, kultura, media i reklama, szpitalnictwo, turystyka. Będzie to doskonała okazja na pozyskanie polskich partnerów celem rozwoju współpracy w Europie.

Szczegółowa lista sektorów oraz opisy firm chińskich dostępne są w załączniku, a także na stronie www.paiz.gov.pl/20140630/forum_inwestycyjne_shandong_polska

Forum odbędzie się 30 czerwca 2014 w godz. 10-14 w hotelu Sheraton, ul. B. Prusa 2 w Warszawie. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług oraz dobrania odpowiednich partnerów na indywidualne spotkania biznesowe, firmy zainteresowane udziałem w forum proszone są o rejestrację elektroniczną do dnia 26 czerwca pod adresem:

www.gochina.gov.pl/Shandong_forum

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Forum odbędzie się pod patronatem Ludowego Rządu Prowincji Shandong oraz Ministerstwa Gospodarki RP.

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.