KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Gala Finałowa Orły Eksportu Województwa Łódzkiego – 5 marca
2015-02-26

W imieniu redakcji gazety Rzeczpospolita serdecznie zapraszamy na wydarzenie z cyklu regionalnych spotkań połączonych z uroczystym wręczeniem nagród laureatom KONKURSU ORŁY EKSPORTU W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM, które odbędzie się o godzinie 9:30, 5 marca 2015 roku na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej ul. Tymienieckiego 22/24 .

 

 

Jak rozwijać firmę wykorzystując potencjał eksportowy i zarazem ustrzec się przed niestabilnością zagranicznych rynków zbytu? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas spotkania w Łodzi, w ramach regionalnych wydarzeń promujących eksport.

 

 

Podczas wydarzenia zostaną uhonorowani laureaci KONKURSU ORŁY EKSPORTU W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM w poszczególnych kategoriach:

 

  • NAJLEPSZY EKSPORTER – kategoria główna
  • NAJDYNAMICZNIEJSZY EKSPORTER
  • NAJLEPSZY DEBIUT W EKSPORCIE
  • EKSPORTOWY PRODUKT
  • OSOBOWOŚĆ EKSPORTU

 

 

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 2 marca 2015 r., e-mail.: jan.kowalski@rzeczpospolita.pl tel.: (22) 46 30 658 lub agnieszka.mezynska@rp.pl tel.: 668 176 175

 

 

ŁÓDŹ - ZAPROSZENIE ORŁY EKSPORTU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO(1)

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.