KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Giełda spotkań przedsiębiorców europejskich i japońskich w ramach Światowej Wystawy EXPO 2015 w Mediolanie,10 – 11 lipca 2015
2015-06-22

Z uwagi na  Państwa zainteresowanie współpracą z japońskimi partnerami,  mamy przyjemność zaprosić do udziału w Giełdzie Kontaktów B2B z przedsiębiorcami i organizacjami biznesowymi z krajów  europejskich oraz z  Japonii w ramach Światowej Wystawy EXPO 2015 w Mediolanie.

W ramach wydarzenia odbędzie się także konferencja poświęcona możliwościom współpracy gospodarczej  z Japonią.

 

Giełda kooperacyjna poświęcona będzie przetwórstwu rolno-spożywczemu, biotechnologiom i turystyce.
W spotkaniach z firmami japońskimi wezmą udział firmy z Polski, Włoch, Belgii, Francji, Hiszpanii, Słowenii oraz innych krajów europejskich.

 

Polscy przedsiębiorcy, którzy zgłoszą się do KIG, pokrywają jedynie koszty dojazdu/dolotu do miejsca imprezy oraz zakwaterowania.

Udział w dwudniowym programie spotkań finansowany jest z w/w projektu. Wszystkim zainteresowanym KIG udzieli pomocy w zorganizowaniu podróży do Mediolaniu oraz w rezerwacji hotelowej na czas pobytu w Mediolanie.

 

Zainteresowane firmy proszone są o zarejestrowanie się na stronie projektu http://www.euexpo2015-japan.talkb2b.net

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.