KONSULTANCI
 • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
 • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
ŁIP – Nasze Firmy

 

   
 

01 blue models logo

AGENCJA MODELEK BLUE MODELS specjalizuje się w kompleksowej organizacji sesji zdjęciowych, pokazów mody oraz eventów. Zajmujemy się również kompleksową obsługą imprez targowych, konferencji, a także realizujemy kampanie reklamowe.
Współpracujemy z profesjonalnymi i doświadczonymi modelkami, jak również z zawodowymi fotografami, wizażystami, stylistami i fryzjerami. Dzięki grupie profesjonalistów i doświadczeniu, które zdobyliśmy w Polsce i za granicą możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy!

 


 


   
   

02 we the croud logo

 

Jesteśmy agencją kreatywno-crowdsourcingową. Tworzymy rozwiązania oparte o zaangażowanie społeczności internetowych. Stanowimy punkt styku miedzy marką a ludźmi takimi jak my, ponieważ wiemy co nas motywuje i co sprawia, ze chcemy tworzyć, komentować, dzielić się i wspierać. 

Zajmujemy się: crowdsourcingiem, crowdfundingiem, community management, co-creation, user engagement oraz oraz CSR. 

– Uczymy poprzez szkolenia, warsztaty i wykłady. 
– Doradzamy świadcząc usługi doradcze, przeprowadzając audyty oraz zarządzając projektami. 
– Tworzymy rozmaite kampanie, aplikacje oraz identyfikacje wizualne. 
– Ponadto oferujemy usługę CROWDhero, demokratyzującą politykę CSR przedsiębiorstw z udziałem społeczności.

 

 


 


   
   
   

 03 adaptive sag logo

ADAPTIVE SAG

Adaptive SAG to grupa doradcza założona w 2015 r. Powstała w wyniku połączenia sił liderów usług biznesowych i outsourcingu. Oferuje kompleksowe doradztwo oraz usługi wdrożeniowe dedykowane dla funkcji wsparcia operacyjnego, wsparcia sprzedaży i projektów typu ‘back office’. Nasza oferta biznesowa odpowiada na wyzwania nowoczesnych korporacji:

 • Projektowanie procesów wsparcia biznesu, tworzenie i optymalizacja centrów usług wspólnych i transformacja procesowa
 • Strategie działalności operacyjnej i podnoszenie produktywności
 • Transakcje finansowe i optymalizacja procesów finansowych
 • Efektywna komunikacja

Nasze umiejętności oparte są na doświadczeniu w zarządzaniu operacjami na dużą skalę, szerokim zakresie wykonywanych audytów, transformacji i programach rearanżacji procesów połączonych z wiedzą ekspercką w zakresie strategii operacyjnych oraz benchmarkingowych rozwiązań biznesowych.

Kontakt

www.adaptivesag.com
e-mail: contact@adaptivesag.com

 

 


 


   
   
   

 04 taxteam logo

Taxteam Sp. z o.o. to wszechstronne i kompleksowe usługi księgowe, wsparcie przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej, prowadzenie księgowości, usługi doradcze oraz przygotowywanie raportów i sprawozdań.  Zajmujemy się wdrażaniem strategii controllingu finansowego a także rozliczamy projekty prowadzone przez Klienta.

Naszym silnym fundamentem są zaangażowani w swoja pracę Ludzie, którzy tworzą zgrany Team. Jako specjaliści w zagadnieniach nie tylko księgowych ale także kadrowo-płacowych przeprowadzamy audyty dokumentacji, asystujemy w trakcie kontroli a także sporządzamy ekspertyzy prawne w zakresie kadr i płac.

Zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, współpracuje z Klientem przejmując tym samym konieczność znajomości skomplikowanych przepisów prawnych i procedur. Indywidualne podejście do każdego Klienta gwarantuje kompleksowe wywiązanie się z powierzonych zadań a tym samym zadowolenie i satysfakcję obydwu stron.

Gwarantujemy profesjonalną, fachową pomoc oraz reprezentację w kontaktach z Urzędami. Stawiamy przede wszystkim na doradztwo “Szyte na miarę”.

 


 


   
   
   

 05 kancelaria barbara prokop logo

 

Kancelaria Adwokacka Prokop&Krężel prowadzi doradztwo prawne w zakresie praw i obowiązków prawnych,  reprezentuje klientów przed sądami, organami ścigania i organami administracji, w transakcjach biznesowych, negocjacjach oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc prawna.

Celem nadrzędnym Kancelarii Adwokackiej jest zapewnienie Klientowi Kancelarii kompleksowości w świadczonych usługach. Dzięki pracy zespołowej wspólniczek kancelarii zapewniamy profesjonalizm świadczonych przez nas usług, który stanowi gwarancję najwyższej jakości udzielonej pomocy prawnej dla klientów biznesowych oraz klientów indywidualnych.  

 

„WYRÓŻNIA NAS”

* Z zapałem angażujemy się w każde zadanie, dlatego, że prawo to nasza pasja, to nasz świadomy wybór drogi zawodowej”
* Jesteśmy młodym dynamicznym zespołem prawników świadczących usługi na rzecz klientów biznesowych i klientów indywidualnych.
* Kancelarię tworzą ludzie rzetelni, doświadczeni, odpowiedzialni, uczciwi, prawnicy, którzy świadczą usługi najwyższej jakości.

 

 


 


   
   
   

 06 pheno horizon

 

PHENO HORIZON łączy wiedzę urbanistów, ekonomistów i socjologów do budowania lepszej przestrzeni życia w obrębie miast, gmin, powiatów, województw i całych regionów. Nasz multidyscyplinarny zespół to eksperci posiadający wiedzę i doświadczenie w zakresie urbanistyki, analiz gospodarczych oraz budowania strategii, bazujący w swoich działaniach na doskonałej znajomości zarówno lokalnych uwarunkowań, jak i aktualnie realizowanych projektów oraz podejmowanych inicjatyw, które już teraz sprzyjają rozwojowi obszarów funkcjonalnych. Współpraca ekspertów z różnych dziedzin gwarantuje bezcenny efekt synergii. W toku realizowanych prac kluczowe znaczenie ma dla nas zasada partnerstwa. W proces tworzenia dokumentów rozwojowych angażujemy interesariuszy projektów, których zapraszamy do aktywnego wypracowywania wyników prac. Działamy w oparciu o autorski program, bazujący na warsztatach i konsultacjach społecznych. Głos społeczny stanowi dla nas wartość nie do pominięcia. Uważamy, że każdy z partnerów zaproszonych do współpracy na różnych etapach realizacji zamówienia wnosi do prac nieocenioną wartość.

 


 


   
   
   

 07 studio centrum logo

 

PROJEKTUJEMY, także w systemie projektuj i buduj:

 • drogi
 • ulice i skrzyżowania: zwykłe, skanalizowane, ronda i skrzyżowania z wyspą centralną, ronda turbinowe itp.
 • przebudowy, rozbudowy oraz remonty dróg i ulic

WYKONUJEMY kompleksowe dokumentacje projektowe obejmujące wszystkie etapy przygotowania inwestycji:

 • dokumentacje przedkoncepcyjne (wyznaczanie korytarzy, studia poszukiwawcze)
 • studia techniczno-ekonomiczno-środowiskowe
 • projekty budowlane
 • projekty wykonawcze
 • przygotowanie dokumentacji przetargowych
 • nadzory autorskie na budowach

PRZYGOTOWUJEMY materiały i uczestniczymy w procedurach administracyjnych:

 • decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach przedsięwzięcia
 • decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej
 • ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego
 • pozwolenia na budowę
 • pozwolenia wodnoprawnego
 • podziału działek
 • wyłączenia gruntów z produkcji rolnej i leśnej
 • zgody na wycinkę drzew i krzewów

UZUPEŁNIAMY dokumentację o projekty branżowe budowy lub przebudowy sieci uzbrojenia terenu w pełnym zakresie:

 • kanalizacji deszczowej i sanitarnej
 • sieci wodociągowych i gazowych
 • ciepłownictwa, energetyki z oświetleniem oraz teletechniki

 

Dokumentacje projektowe dostosowane są do wymagań instytucji i programów finansujących inwestycje drogowe takich jak: Bank Światowy, Europejski Bank Inwestycyjny, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (operacyjne programy regionalne), Fundusz Spójności UE i innych. Opracowania wykonywane są we wszystkich stadiach procesu budowlanego.

 

Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży drogowej. Jesteśmy autorami wielu opracowań projektowych z zakresu budownictwa drogowego i inżynierii ruchu drogowego. Naszymi klientami są GDDKiA, Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi, Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi, gminy i powiaty z województwa Łódzkiego.

 

 


 


   
   
   

 08 koi fashion logo

 

 

KOI to kosmopolityczny koncept modowy- autorska marka polskiej projektantki,  
dla której balans formy, szyk i komfort stanowią nieustanną jedność.
KOI tworzy dla wyjątkowych kobiet.
KOI jest równowagą formy, struktury, koloru i kompozycji.
Jest odpowiedzią na zmieniające się preferencje i trendy charakterystyczne
dla światowych stolic modowych, zachowując przy tym fundamenty wypracowanego dla marki stylu. Projektuje dla kobiet świadomych swojej seksualności, kochających klasykę, ale i awangardowe konstrukcje, struktury i kolorystykę.
Tworzy dla indywidualistek, które na co dzień chcą wyrażać swoją osobowość wyjątkowym stylem ubioru.

KOI Fashion
Sylwia Maciejewska – Frątczak i Paweł Patelak S.C.
90-135 Łódź
ul. Narutowicza 34 lok.303 III p.
tel. (+48) 506 000 578
lub (+48) 725 020 629

 


 


   
   
   

09 koda logo

 

 


 


   
   
   

10 albraco logo

 

 


 


   
   
   
 entertain pictures logo

Entertain Pictures Sp. z o.o. to młoda ale ambitna firma zajmująca się produkcją filmową. 

Należy do Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych. 

Została założona przez producentkę, posiadającą 10-letnie doświadczenie w branży filmowej. Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja filmów artystycznych i dokumentalnych o potencjale międzynarodowym. Firma świadczy także usługi związane z produkcją filmów korporacyjnych, reportaży oraz wszelkich treści video, w tym do Internetu. 

 

www.entertainpictures.com 

facebook.com/entertainpictures 

 

   

 

 

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.