KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
IV Konferencja ABSL w Łodzi za nami
2013-06-13

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. była jednym z głównych partnerów IV Konferencji dla Liderów Sektora Usług Biznesu (ABSL), która odbyła się w dn. 6-7 czerwca 2013r. w Łodzi.

 

Motywem przewodnim konferencji – największej w Europie Środkowej dotyczącej branży BPO było  hasło “INNOWACJE i RÓŻNORODNOŚĆ jako główne czynniki odpowiadające za rewolucyjny rozwój sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce.”

 

Wśród blisko 400 uczestników spotkania, na sali znaleźli się m.in. Marek Belka – Prezes Narodowego Banku Polskiego,  Jan Krzysztof Bielecki – Przewodniczący Rady Gospodarki, przedstawiciele i analitycy światowych firm consultingowych: Everest Group, NelsonHall i Alsbridge oraz przedstawiciele największych firm z branży outsourcingu i nowoczesnych usług biznesowych.

 

Podczas dwóch dni konferencji uczestnicy wzięli udział w ciekawych wykładach, panelach dyskusyjnych i sesjach networkingowych, dotyczących nowych technologii, outsourcingu w biznesie, czy możliwości rozwoju branży w naszym kraju.

Podczas jednego z paneli ŁARR S.A. zaprezentowała szanse i możliwości wsparcia dla przedsiębiorców i inwestorów chcących rozpocząć współpracę z naszym regionem. 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.