KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
„Jak połączyć działy firmy w jeden organizm?” – Spotkanie z eskpertami Biznes Trendy. 27 października 2016 r. Łódź.
2016-10-20

Spotkanie ekspertami Biznes Trendy 2016 w Łodzi, 27.10.2016

 

Dla przedsiębiorstwa najważniejsza jest rzetelna i szybka informacja. Podejmowanie decyzji oraz obsługa procesów wewnątrz przedsiębiorstwa wymaga integracji wokół wspólnych rozwiązań. Jak dokonać przemiany w firmie bez zbędnej rewolucji opowiedzą eksperci podczas śniadania biznesowego w Łodzi w dniu 27 października br.

 

Spotkanie odbywa się w ramach projektu Biznes Trendy organizowanego przez enova365 oraz Dziennik Rzeczpospolita. Jest to cykl śniadań biznesowych w 6 miastach w Polsce, przeznaczony dla kadry zarządzającej polskich firm, która chce być na bieżąco z nowymi trendami w biznesie i technologiach. Uczestnicy projektu Biznes Trendy otrzymują bezpłatnie wiedzę o rozwiązaniach branżowych i technologicznych podczas spotkań służących wymianie doświadczeń

 

Podczas wydarzenia w Łodzi eksperci będą doradzać jak uporządkować i usprawnić wymianę informacji pomiędzy działami firmy, aby rozbić mury pomiędzy działami lub zespołami w firmie. Gościem specjalnym wydarzenia jest Katarzyna Twarowska – prezes marki ProfiLab, niezależny konsultant, ekspert biznesowy w programie TVP1 Firmowe Ewolucje, wcześniej Dyrektor Audytu w EY- Ernst&Young.

 

Swoim doświadczeniem w usprawnianiu procesów biznesowych podzielą się też analitycy Michał Świrski i Tomasz Pietrzyk z firmy IT admin sp. z o.o. O swoim sukcesie i modelu pracy opowiedzą przedstawiciele firmy ZPCHr TEXPOL sp. z o.o., która zaliczana jest do wiodących polskich producentów tekstyliów w tym wyjątkowych tkanin z bambusa i produktów dla dzieci. Firma dokonała w ostatnich latach znaczących usprawnień organizacyjnych i zdobywa coraz silniejszą pozycję na rynku.

 

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 27 października w hotelu DoubleTree by Hilton, przy ul. Łąkowej 29 w Łodzi. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. Aby przystąpić do programu należy się zarejestrować na www.biznestrendy.eu/konferencje.

Patronami medialnymi cyklu są: Dziennik Rzeczpospolita, Gazeta Giełdy Parkiet, Magazyn Sukces, Magazyn Bloomberg Businessweek Polska, portale branżowe erp-view.pl oraz decyzje-it.pl.

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.