KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Nowa pula środków dla Biznesu w ramach Inicjatywy JEREMIE. Podpisanie umowy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego.
2016-02-23

Z przyjemnością informujemy, że 23 lutego br. podpisaliśmy szóstą już umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, w ramach Inicjatywy JEREMIE, pozyskując tym samym kolejną pulę środków na pożyczki dla przedsiębiorców planujących inwestycje w naszym województwie. Kwota oferowanej pożyczki wynosi od 15 tys. do 1 mln. zł, przy oprocentowaniu wynoszącym 1 % w skali roku.

 

25 lutego br., na naszej stronie internetowej- www.larr.lodz.pl, pojawią się dokumenty aplikacyjne. Rozpoczęcie naboru wniosków planowane jest na początek marca, dokładna data zostanie ogłoszona na stronie internetowej. Z uwagi na ogromne zainteresowanie pożyczkami, przewidujemy szybkie wyczerpanie limitu dostępnych środków. O przyjęciu wniosku do oceny merytorycznej decydować będzie kolejność złożenia formalnie poprawnego wniosku, w związku z tym prosimy o prawidłowe przygotowanie dokumentacji.

 

Dobra wiadomość dla firmy, które nie zdążą z przygotowaniem aplikacji jest taka, że w tym roku spodziewamy się pozyskania, w ramach Inicjatywy JEREMIE, kolejnych transz środków pożyczkowych.     

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.