KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Konferencja: Jedna firma – różni ludzie. Jak skutecznie zarządzać pracownikami w organizacji? 17 października 2016 r. godz. 17.00 w ŁARR S.A. Partner Wing i Think Tank
2016-10-11

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu klubu THINKTANK Society,  i uczestników programu Partner Wing, które odbędzie się 17 października 2016 r. od godz. 17.00 w Wojewódzkim Centrum Przedsiębiorczości ŁARR S.A. przy ul. Narutowicza 34 w Łodzi.

Gościem specjalnym spotkania będzie Pan Sławomir Lachowski – innowator, twórca mBanku.

 

Tematem  spotkania będzie efektywność działania organizacji, w której pracują ludzie w różnym wieku, doświadczeniu i podejściu do pracy. Efektywność organizacji to dziś jedno z najważniejszych wyzwań polskich przedsiębiorstw. Firmy muszą raportować wzrosty – a to sprawia, że od pracowników wymaga się, by stale „śrubowali” poziom swoich osiągnięć.

 

Jednak to co motywuje 40-latka, niekoniecznie jest atrakcyjne dla „millenialsa”, a perspektywa pracownika „50 plus” różni się od tego, jak widzi świat przedstawiciel pokolenia Y.

Jak mądrze zarządzać ludźmi, gdy dzieli ich praktycznie wszystko? Różnorodność w firmie to wielki potencjał, ale i wyzwanie. Dobre zarządzanie takimi zasobami wymaga nie tylko giętkości podejścia i opanowania różnych stylów przywództwa, ale także umiejętności dostosowywania się menedżerów i liderów do zmian zachodzących w organizacji i wokół niej.

 

Swoim doświadczeniem podzielą się z Państwem nasi goście:

 

.         Sławomir Lachowski (innowator, twórca mBanku)
.         dr Stanisław Wojnicki (SW Mentoring)
.         Łukasz Kuciński (Biznes Plus, Prezes Zarządu AMS PRESTIGE Sp. zo.o.)
.        Przemysław Andrzejak (Prezes Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.)

 

Dyskusję poprowadzi dr Małgorzata Bonikowska (prezes ośrodka THINKTANK). Spotkanie odbędzie się 17 października br., o godzinie 17.00 w Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Zgłoszenia na konferencję przyjmujemy  poprzez e-mail: rejestracja@larr.lodz.pl, do dnia 15 października 2016 r.
W tytule wiadomości proszę wpisać „ThinkTank”.

 

Więcej o klubie THINKTANK Society:
http://mttp.pl/pobieranie/Broszura%20THINKTANK%20SOCIETY.pdf.

 

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.