KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Konferencja”Jak rozpoznać i p​rzeciwdziałać cyberz​agrożeniom”​ 22 czerwca 2017 r. Społeczna Akademia Nauk.
2017-06-12

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w CERTYFIKOWANEJ KONFERENCJI DYDAKTYCZNEJ pt. „Jak rozpoznać i przeciwdziałać cyberzagrożeniom” organizowanej przez Społeczną Akademię Nauk  oraz Komendę Miejską Policji
w Łodzi w dn. 22 czerwca 2017 r., godz. 10:00 – 14:00, w Auli Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, przy ul. Kilińskiego 98.

 

Udział w Konferencji jest całkowicie bezpłatny.

 

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi, Wojewody Łódzkiego oraz Marszałka Województwa Łódzkiego.

 

Rejestracja Uczestników odbywa się drogą mailową – zgłoszenia należy przesyłać na adres: wspolpraca@spoleczna.pl do dnia 15 czerwca 2017 roku (podając imię i nazwisko, miejsce pracy, e-mail oraz numer telefonu).

 

W załączeniu przesyłamy szczegółowy harmonogram konferencji oraz mapkę dojazdu na konferencję (parking dla uczestników konferencji jest całkowicie bezpłatny).

 

Jednocześnie zwracamy się z serdeczną prośbą o przekazanie informacji o konferencji osobom, które według Państwa mogłyby być nią zainteresowane.

 

Do pobrania:

Harmonogram Konferencji 22 czerwca

konferencja_22_czerwca zaproszenie

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.