KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Konferencja:”Miasta Przyszłości”, 19 kwietnia 2017 r. w Bionanopark Łódź.
2017-04-10

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza do udziału w konferencji „Miasta Przyszłości, która odbędzie się 19 kwietnia br. w Bionanoparku w Łodzi.  Projekt „Miasta Przyszłości”, realizowany przez THINKTANK od 5 lat, to unikatowa w Polsce platforma debaty o wyzwaniach rozwojowych polskich miast dla samorządów i ich wszystkich interesariuszy: przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych, innych instytucji publicznych i prywatnych, ekspertów.

 

Wydarzenie składa się z dwóch części:

 

1.       Moderowane sesje dialogu oraz równolegle warsztaty w godz. 10:00 – 13:15.

 

2.       Sesja plenarna (otwarta dla Gości) – „EXPO 2022. Strategie dla miast”, Rozmowa z gościem specjalnym, Edwardem Strasserem, przedstawicielem Innovation in Politics (Wiedeń), Wręczenie nagród w rankingu Liderów Miast Przyszłości 2016 – godz. 14:30 – 16:30, 16:30 – 18:30 – networking.

 

Szczegółowy program znajdziecie Państwo na stronie:  http://miastaprzyszlosci.pl/

 

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału, tym bardziej, że skala Wydarzenia jest ogólnopolska i po raz pierwszy odbędzie się ono w Łodzi. Jest to świetna okazja do promocji naszego Miasta oraz łódzkiego biznesu. Spodziewamy się ponad 300 uczestników z całej Polski a raport z wydarzenia wraz z relacją wideo będzie publikowany w zasięgu krajowym.

 

Cieszę się, że Łódź jest otwarta na współpracę i że tak znamienite organizacje podjęły Partnerstwo. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia oraz Prezydent
Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej. Honorowymi Partnerami zostały następujące organizacje: Bionanopark, Łódzki Obszar Metropolitalny, Łódzka Izba Przemysłowo – Handlowa, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, Klub 500 –
Łódź, Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej, Regionalna Izba Budownictwa w Łodzi oraz Społeczna Akademia Nauk.

 

Organizator – Ośrodek THINKTANK – jest bardzo znaną i szanowaną w Polsce organizacją, zrzeszającą ok. 12 tys. reprezentantów biznesu, zarządów spółek, managementu oraz samorządów. Jest Wydawcą Magazynu THINKTANK,
ukazującego się od wiosny 2009 r. w nakładzie 5,5 tys. egz. Prezentuje nowe idee oraz przedstawia inspirujące i sprawdzone narzędzia zarządzania. Na łamach magazynu THINKTANK publikują wyłącznie praktycy i eksperci w swoich dziedzinach. Zachęcam do zapoznania się z firmą na stronie  http://mttp.pl/

 

Rejestracja na Forum Dialogu Miasta Przyszłości odbywa się przez stronę Organizatora pod adresem:

 

http://mttp.pl/rejestracja/miasta-przyszlosci-2017

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.