KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Kontakt

 

SIEDZIBA NARUTOWICZA 34

MAPA I DOJAZD

ŁÓDZKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.

ul. Narutowicza 34, 90-135 Łódź czynne w godz. 8.00-16.00
 
Punkt Konsultacyjny
tel.: 42 208 93 11
 
Sekretariat
tel.: 42 208 92 01
fax: 42 208 92 10
e-mail: kontakt@larr.lodz.pl

 

 

 

DEPARTAMENT DORADZTWA DLA BIZNESU I SEKTORA PUBLICZNEGO

 

DYREKTOR DEPARTAMETU

ZASTĘPCA DYREKTORA DEPARTAMENTU

 

Izabela Witaszek

tel. 42 208 92 20

e-mail: i_witaszek@larr.lodz.pl

 

Marcin Żuber

tel. 42 208 92 29

e-mail: m_zuber@larr.lodz.pl

 

 

WSPÓŁPRACA Z JST

PROMOCJA I WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

BON APETYT NA ROZWÓJ

Izabela Witaszek

tel. 42 208 92 20

e-mail: i_witaszek@larr.lodz.pl

 

Michał Brzeziński

tel. 42 208 92 21

e-mail: m_brzezinski@larr.lodz.pl

Sylwia Stelmach

tel.  42 208 92 22

e-mail: s_stelmach@larr.lodz.pl

Anna Gołczyk

tel. 42 208 92 22

e-mail: a_golczyk@larr.lodz.pl

 

Karol Gloc

tel. 42 208 92 21

e-mail: k_gloc@larr.lodz.pl

 
       

 

WSPÓŁPRACA Z MŚP

POŻYCZKA TERMOMODERNIZACYJNA

PUNKT KONSULTACYJNY

ROZLICZENIA PROJEKTÓW

Marcin Żuber

tel. 42 208 92 29

e-mail: m_zuber@larr.lodz.pl

 Justyna Adamiak

tel. 42 208 92 42

e-mail: j_adamiak@larr.lodz.pl

Justyna Adamiak

tel. 42 208 93 11

e-mail: j_adamiak@larr.lodz.pl

Krzysztof Fintzel

tel. 42 208 92 22

e-mail: m_zuber@larr.lodz.pl

Marta Walczyk-Kawecka

tel. 42 208 92 33

e-mail: m_walczyk@larr.lodz.pl

     
     
PROJEKT PROFESJONALIZACJA USŁUG W BIZNESIE   WIRTUALNE BIURO

Izabela Witaszek

tel. 42 208 92 20

e-mail: i_witaszek@larr.lodz.pl

   

Edyta Ratajczyk

tel.  42 208 92 42

e-mail: e_ratajczyk@larr.lodz.pl

  PROJEKT OD POMYSŁU DO BIZNESU PROJEKT KOBIETA W BIZNESIE  

Malwina Gajewska

tel. 42 208 92 43

e-mail: m_gajewska@larr.lodz.pl

Beata Wrona

tel. 42 208 92 43

e-mail: b_wrona@larr.lodz.pl

Justyna Adamiak

tel. 42 208 92 42

e-mail: j_adamiak@larr.lodz.pl

Katarzyna Ciesielska

tel. 42 208 92 42

e-mail: k_ciesielska@larr.lodz.pl

     

 

 

 

SIEDZIBA TUWIMA 22/26

MAPA I DOJAZD

ŁÓDZKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.

ul. Tuwima 22/26, 90-002 Łódź czynne w godz. 8.00-16.00

 

 

 

FUNDUSZ POŻYCZKOWY

REGIONALNA INSTYTUCJA FINANSUJĄCA

tel. 42 664 30 43

OD DNIA 01.01.2018 r. OBOWIĄZKI REGIONALNEJ INSTYTUCJI FINANSUJĄCEJ NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO PEŁNI:

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw
RIF Mazowsze
ul. Smocza 27
01-048 Warszawa

 

 

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.