KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
ŁARR S.A. na targach Expo Real w Monachium – już 6 października – największe polskie stoisko !
2014-09-30

Już 6 października Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.  pojawi się na targach Inwestycyjnych – Expo Real w Monachium. Jest  to najbardziej prestiżowa impreza branży nieruchomości w Europie. Ubiegłoroczna edycja przyciągnęła 1700 wystawców, których stoiska odwiedziło blisko 40 000 przedstawicieli z całego świata.

 

W tym roku zgłosiło się do nas 9 gmin miast i powiatów z województwa łódzkiego, które chcą zaprezentować swoje tereny inwestycyjne, a także znaleźć nowe kontakty biznesowe. Targi EXPO REAL to nie tylko idealna platforma do promocji swojego regionu, ale także do rozwoju nowych, konkretnych pomysłów na projekt. Przygotowaliśmy 111 metrowe stoisko o indywidualnej zabudowie, na którym zostanie ukazana szeroka oferta naszego województwa. To największe polskie stoisko na targach.

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.