KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Łódzcy producenci na targach Sial China w Szanghaju – 14-05-2013
2013-05-14

W dniach 7-9 maja 2013r. odbyły się największe w Azji targi branży Food & Beverage – Sial China w Szanghaju. Nie mogło na nich zabraknąć przedsiębiorców z naszego województwa. Na stoisku przygotowanym przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego S.A., swoje produkty zaprezentowały 3 firmy: Cornelis Asia&Pacific , Mir-Kar oraz Gust-food. Produkty naszych przedsiębiorców spotkały sie z olbrzymim zainteresowaniem ze strony azjatyckich partnerów,  a także przedstawicieli innych krajów biorących udział w targach.

Udział w wydarzeniu możliwy był dzięki realizacji projektu„Promocja przedsiębiorstw z Województwa Łódzkiego poprzez organizację targów i misji  gospodarczych celem ekspansji na światowe rynki zagraniczne”, w ramach RPO WŁ-Oś Priorytetowa III, Gospodarka, Innowacyjność, Przedsiębiorczość, Działanie III.2 Podnoszenie innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw projekty dotyczące udziału lub organizacji udziału w targach, misjach i imprezach gospodarczych za granicą.

 

 

 

belka

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.