KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Lokal na wynajem w ścisłym centrum Łodzi. Gastronomia lub działalność biurowo – magazynowa przy kompleksie biurowym Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.
2017-06-14

Wynajmowi podlega lokal usytuowany w siedzibie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Łodzi ul. Narutowicza 34. Lokal o powierzchni 120,49. znajduje się w piwnicy zabytkowej willi stanowiącej siedzibę Zarządu ŁARR S.A. oraz Konsulatu Honorowego Mołdawii.

 

Lokal składa się z 4 pomieszczeń użytkowych, 3 toalet w natryskami oraz korytarzem łączącym pomieszczenia i dwa wyjścia na zewnątrz. Lokal przeznaczony na działalność gastronomiczną, posiadający niezbędne media wraz w wentylacją.

 

Lokal przystosowany do prowadzenia działalności w zakresie przygotowywania posiłków i ich wydawania. Lokal posiada sale konsumpcyjną wraz z bufetem o powierzchni 37,35 m 2 . Możliwa adaptacja lokalu na potrzeby działalności biurowo – magazynowej.

 

W bezpośrednim sąsiedztwie lokalu znajduje się 4 piętrowy biurowiec będący siedzibą kilkunastu firm, stanowiący źródło klientów (kompleks biurowy odwiedza ok. 250 osób dziennie).

 

Wynajem jest możliwy od zaraz. Kontakt w sprawie oględzin lub wynajmu oraz uzgodnień szczegółów z Panem Tomaszem Cebertowiczem, mail t_cebertowicz@larr.lodz.pl oraz tel. komórkowy 605 090 963.

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.