KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Lufthansą z Łodzi do Monachium i dalej w świat! Specjalna oferta dla przedsiębiorców.
2018-03-22

Lufthansą z Łodzi do Monachium i dalej w świat!

Nowe połączenie lotnicze z Łodzi do Monachium zostanie otwarte 28 marca 2018. Loty będą się odbywały pięć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Obsługiwać je będzie Lufthansa – jedyny europejski przewoźnik, który otrzymał pięć gwiazdek w rankingu linii lotniczych prowadzonym przez Skytrax.

 

Bilety bezpośrednio do Monachium, dostępne w cenie promocyjnej już od 329 PLN w obie strony, a także do innych destynacji można kupić na stronie www.lufthansa.com lub www.lotnisko.lodz.pl. Bilety dostępne są również u wszystkich pośredników sprzedaży biletów lotniczych.

 

Korzystając z przesiadki w Monachium można dotrzeć do wielu destynacji w Europie, Azji, Ameryce czy Australii. W ramach jednego biletu Lufthansy można polecieć m.in. do: Frankfurtu, Berlina, Dusseldorfu, Hamburga, Amsterdamu, Barcelony, Bazylei, Brukseli, Marsylii, Mediolanu, Neapolu, Paryża, Rzymu, Wiednia, Zurichu, Miami, Nowego Jorku, Los Angeles, Seulu czy Deli.

 

Specjalna oferta dla przedsiębiorców i klientów instytucjonalnych

Jesteś odpowiedzialny za organizację podróży służbowych w swojej firmie? A może rezerwujesz podróże służbowe w swojej instytucji dla siebie i swojego zespołu? Koniecznie przeczytaj poniższe informacje!

 

Podróże biznesowe – korzyści dla firmy!

Lufthansa od lat nagradza podróże biznesowe z innych miast Polski – teraz zaprasza przedsiębiorców z Łodzi i regionu, aby dołączyli do grona członków programu PartnerPlusBenefit Lufthansy!

Chcesz poznać korzyści z członkostwa odwiedź stronę:

https://www.partnerplusbenefit.com/application/PL/pl/program/take-advantage.action

 

Już od 28 marca 2018 zbieraj potrójne punkty Benefit podróżując Lufthansą z Łodzi, a następnie wymieniaj je na nagrody:

Jeśli jesteś przedsiębiorcą zarejestruj swoją firmę w programie PartnerPlusBenefit zanim odleci pierwszy samolot Lufthansy z Łodzi: https://www.partnerplusbenefit.com/application/registration/registration.action

Zarejestruj się do promocji: https://www.ppb-infolounge.com/pl-PL/news-details/potrojne-punkty-na-wszystkie-polaczenia-lufthansy-z-lodzi/

 

Chcesz pomóc przygotować nam jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę podróży służbowych Lufthansą z Łodzi dla CIEBIE? Poświęć kilka chwil i wypełnij poniższą ankietę:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDUub5QXOH9H94DEr-DRD36cY3Gx8Xa1tOz01m-_BPwMMHzw/viewform?c=0&w=1

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.