KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Międzynarodowy Festiwal Niezależnych Producentów Zegarków AuroChronos Łódź 29-30 września 2018 r Expo Łódź
2018-09-17

Niezależni Producenci Zegarków ze Świata powracają do Łodzi. AuroChronos Festival 2018. Czas na Łódź!

 

W ostatni weekend września (29-30) w Łodzi odbędzie się druga edycja Międzynarodowego Festiwalu Niezależnych Producentów Zegarków AuroChronos 2018. Przez dwa dni odwiedzający będą mogli obejrzeć, przymierzyć i zakupić wyjątkowe zegarki męskie i damskie z całego świata. W większości są to niespotykane i niebanalne zegarki z krótkich serii, czasami zupełnie niedostępne na polskim rynku.

 

Gościem specjalnym Festiwalu będzie Theodor Diehl, rzecznik prasowy i zegarmistrz marki Richard Mille oraz autor książki „Kari Voutilainen: Horlogerie d’Art” [Kari Voutilainen: Sztuka zegarmistrzowska]. Podczas AuroChronos Festival T.Diehl wygłosi dwa wykłady. Dodatkowo w trakcie trwania Festiwalu międzynarodowe Jury dokona wyboru unikalnych zegarków, a zwycięzcy otrzymają Nagrody AuroChronos m.in. w kategoriach „Zegarek Męski”, „Zegarek Damski”, „Odkrycie Roku” i „Premiera Roku”. To jedyna taka inicjatywa w Polsce i jedna z nielicznych na świecie!


Festiwal Aurochronos odbędzie się w
Expo-Łódź przy al. Politechniki 4 w Łodzi 29 września (sobota) od 10:00 do 18:00 oraz 30 września (niedziela) od 10:00 do 15:00. Festiwal jest wydarzeniem biletowanym.

Szczegółowe informacje i bilety dostępne na stronie: http://aurochronos.pl/

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.