KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Misja gospodarcza do Albanii. Międzynarodowe Targi Przemysłu i Usług Europy Południowo – Wschodniej. Pałac Kongresów w Tiranie 11-13 maja 2017 r.
2017-04-13

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału w misji gospodarczej na Międzynarodowe Targi Przemysłu i Usług Europy Południowo – Wschodniej, które odbędą się w dniach 11-13 maja 2017 r. w Tiranie, stolicy Albanii.

 

Misja skierowana jest do indywidualnych przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz izb handlowych i przemysłowych, przedstawicieli samorządów zainteresowanych pozyskaniem partnerów handlowych i kooperantów.
W programie Misji przewidziano: warsztaty prezentujące możliwości polskich firm na rynku bałkańskim oraz wiele spotkań biznesowych, w trakcie których będzie dużo okazji do pozyskania partnerów i kooperantów biznesowych oraz do prezentacji własnych ofert podczas dorocznych Targów Klik Ekspo Group.

 

Prosimy o poinformowanie firm z Państwa Regionu, które planują swoje wejście na rynek na terenie Albanii i Bałkanów, bądź chcą wzmocnić swoją pozycję i rozszerzyć działalność w Albanii.

Zapraszamy na Misję do Albanii. Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z naszym przedstawicielem panem: MSc. Gert Dragoshi, Mob. Poland: +48 790666079.

Organizatorem i realizatorem programu oraz serwisu pobytowego w trakcie Misji jest Klik Ekspo Group.

 

Do pobrania:

Oferta misji

Klik Ekspo Group – Presentation

Podsumowanie targów Klik 2016r po angielsku

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.