KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Misja Gospodarcza do Indii- 12-17 marca 2013
2012-08-31

Województwo Łódzkie i Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. we współpracy z Sharda Group,  mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w misji gospodarczej do Republiki Indii, którą planujemy na czas  12-17 marca 2013r.

Misja organizowana jest w szczególności z myślą o przedstawicielach branży spożywczej, dla których zorganizowany będzie szereg spotkań i seminariów branżowych o charakterze B2B.

Miło nam poinformować, że w wyjeździe udział weźmie Pan Witold Stępień, Marszałek Województwa Łódzkiego, oraz przedstawiciele łódzkich Uczelni Wyższych, i Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Misja gospodarcza ma na celu umożliwienie kontaktów handlowych, biznesowych i naukowych z indyjskimi podmiotami oraz przybliżenie specyfiki funkcjonowania na indyjskim rynku. To również doskonała szansa do wymiany wiedzy i doświadczeń, organizacji bezpośrednich spotkań z indyjskimi przedsiębiorcami, i także zwiększenia rozpoznawalności marki polskiej na rynkach zagranicznych.

W organizacji niniejszego wydarzenia współpracujemy z Konsulatem Generalnym RP w Bombaju, z Ambasadą RP w New Delhi i z indyjską organizacją biznesową „Biz Priority”, która zajmuje się m.in. międzynarodowymi projektami biznesowymi realizowanymi przy udziale firm indyjskich.

Spotkania  dla branży spożywczej one związane m.in. także z uczestnictwem w:
– „Indian Nutra Summit”- największa w Indiach impreza dla branży związanej z szeroko pojętymi „nutraceutykami”-  suplementami diety, zdrową żywnością, probiotykami itp.

– targach AAHAR International Food and Food-Processing Machinery Fair. Jest to jedno z największych w Indiach wydarzeń targowo-wystawienniczych sektora spożywczego i branż pokrewnych. 

Organizator zapewnia:

      –  Pełną organizację wyjazdu (rezerwację biletów lotniczych, rezerwację hoteli, ubezpieczenie)

       – Organizację spotkań B2B

       – Logistykę pobytu w Indiach (transfer z lotniska i na lotnisko, przejazdy lokalne)

       – Opiekę organizacyjną podczas trwania całej misji

       – Pomoc językową

Wszystkich wstępnie zainteresowanych udziałem w misji prosimy o kontakt mailowy na adres lub m_karolewska@larr.lodz.pl lub e_ratajczyk@larr.lodz.pl.

Wszelkich niezbędnych informacji dotyczących udziału Państwa w misji udzielą pracownicy Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. – Marta Karolewska, m_karolewska@larr.lodz.pl, 042 664 37 99, i Edyta Ratajczyk, e_ratajczyk@larr.lodz.pl, 042 291 78 93.

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.