KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Misja gospodarcza do Kanady z udziałem delegacji Ministerstwa Rozwoju. 4-10 maja 2017 r.
2017-04-03

Szanowni Państwo,

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w oficjalnej Misji Gospodarczej do Kanady z udziałem delegacji MR (kierownictwa Ministerstwa Rozwoju RP).

 

Misja dedykowana jest do organizacji i instytucji otoczenia biznesu (izb gosp., stowarzyszeń, klastrów, agencji rozwoju, stref ekonomicznych, COIE, parków technologicznych, inkubatorów itp.) oraz przedsiębiorców
indywidualnych i przedstawicieli samorządów zainteresowanych pozyskaniem partnerów handlowych, kooperantów, inwestorów, a także promocją Regionów i współpracą z samorzadami lokalnymi Prowincji Ontario.

 

W programie Misji przewidziano: warsztaty prezentujące możliwości polskich firm na rynku Ameryki Północnej, seminarium poświęcone umowie CETA i zapowiedzianych korzyści dla przedsiębiorców z EU oraz wiele spotkań
biznesowych, w trakcie których będzie dużo okazji do pozyskania partnerów i kooperantów biznesowych oraz do prezentacji własnych ofert. Uczestnicy wezmą również udział w dorocznej Polonijnej Gali Biznesu „Excellence Award Gala”.

Misja odbędzie się w dniach 4-10 maja 2017 r. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji w załączniku. Przesyłamy również druk zgłoszenia i warunki udziału.

Organizatorem i realizatorem programu oraz serwisu pobytwego w trakcie Misji jest Izba Gospodarcza „Canada- Poland Chamber of Commerce z Toronto” przy współpracy z Biurem Informacji Gospodarczych Pegaz.

Prosimy o poinformowanie firm z Państwa Regionu, które planują swoją ekspansję na teren Ameryki Północnej, bądź chcą wzmocnić swoją pozycję i rozszerzyć działalność w Kanadzie.

Zapraszamy na Misję do Kanady. Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt.

 

PEGAZ- Biuro Canada- Poland Chamber of Commerce w Polsce

Zdzisław Wojtasik, Dyrektor; tel +48 502 303 293

 

Biuro Canada- Poland Chamber of Commerce w Kanadzie

Wojciech Sniegowski, Prezes; tel. +1 416 471 2472

e-mail: kontakt@PolishBusiness.biz

 

Do pobrania:

1. Oferta, misja gospodarcza do Kanady

2. ZGLOSZENIE udzialu w Misji Gospodarczej Kanada

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.