KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Misja gospodarcza do Kazachstanu 19-23 października 2014

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w misji gospodarczej do Kazachstanu, którą planujemy w dn. 19-23 października 2014r.

 

Misja organizowana jest w szczególności z myślą o przedstawicielach branży budowlanej, drogowej, tekstylnej i spożywczej, dla których zorganizowany zostanie szereg spotkań i seminariów branżowych o charakterze B2B.

 

Misja gospodarcza ma na celu umożliwienie kontaktów handlowych, biznesowych i naukowych z podmiotami kazachskimi oraz przybliżenie specyfiki funkcjonowania na tamtejszym rynku. To również doskonała szansa do wymiany wiedzy i doświadczeń, organizacji bezpośrednich spotkań z kazachskimi przedsiębiorcami, a także zwiększenia rozpoznawalności marki polskiej na rynkach zagranicznych.

 

Organizator zapewnia:

  • Pełną organizację wyjazdu (rezerwację biletów lotniczych, rezerwację hoteli, ubezpieczenie)
  • Organizację spotkań B2B
  • Logistykę pobytu w Kazachstanie  (transfer z lotniska i na lotnisko, przejazdy lokalne)
  • Opiekę organizacyjną podczas trwania całej misji
  • Pomoc językową

 

 

Wszystkich wstępnie zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o kontakt mailowy do dn. 15 września na adres m_karolewska@larr.lodz.pl, abyśmy mogli przekazać Państwu bezpośrednio szczegóły misji.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: Marta Karolewska – m_karolewska@larr.lodz.pl, tel. 42 664 37 99

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.