KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Misja gospodarcza na X Forum Biznesu i Współpracy Technologicznej UE – Chiny. 9-11 listopada 2015 r.
2015-08-13

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w X Forum Biznesu i Współpracy Technologicznej UE-Chiny (EU-China Business & Technology Cooperation Fair X), które odbędzie się w Chengdu, w stolicy
prowincji Syczuan w dniach 9-11 listopada 2015 r. Forum to zostało przygotowane z myślą o branży ochrony środowiska, biofarmaceutycznej, energii odnawialnej, lotniczej, spożywczej oraz ICT.

 

Do 2015 r. Forum Biznesu i Współpracy Technologicznej UE-Chiny zorganizowane zostało dziewięciokrotnie, przyciągając w tym czasie aż 4400 firm chińskich oraz 12400 firm z całej Europy. Targi w Chengdu stanowią platformę współpracy i wymiany informacji w dziedzinie inwestycji, handlu oraz technologii pomiędzy krajami Unii Europejskiej oraz Chinami. Uczestnikami Forum będą eksperci, naukowcy, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele
administracji rządowej z UE i Chin, którzy będą dzielić się najnowszymi informacjami, osiągnięciami technologicznymi jak również doświadczeniami z danych sektorów a także poszukiwać możliwości nawiązania współpracy z partnerami z zagranicy.

 

W trakcie X Forum Biznesu i Współpracy Technologicznej UE-Chiny przewidziane są m.in. sympozja oraz konferencje a także spotkania B2B dla firm biorących udział w wydarzeniu. Jednym z elementów wydarzenia będą także wizyty
studyjne w miejscowych firmach oraz parkach technologicznych (12 listopada wizyta studyjna w miejscowości Mianyang). W celu rejestracji a także umówienia spotkań B2B zapraszamy na stronę wydarzenia:
https://www.b2match.eu/tenth-eu-china-cooperation-fair-chengdu

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.