KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Misja gospodarcza z Ministerstwem Spraw Zagranicznych na Bałkany. 28 września – 2 października 2015 r.
2015-09-10

Uprzejmie informujemy, że w dniach 28 września – 2 października br. jest zaplanowana przez MSZ wizyta w Słowenii, Chorwacji i Serbii. Będą w niej uczestniczyć delegacje polskich przedsiębiorców oraz instytucji otoczenia biznesu.

 

Wizyta będzie doskonałą okazją do zaprezentowania aktywności przedsiębiorców, rozmów na temat dwustronnej współpracy handlowej i inwestycyjnej oraz spotkań z partnerami słoweńskimi, chorwackimi i serbskimi. Będzie także służyła identyfikacji możliwości aktywizacji współpracy i realizacji wspólnych projektów o charakterze biznesowym i promocyjnym. Mając na uwadze powyższe, zapraszamy przedsiębiorców do udziału w tym wydarzeniu.

 

W załącznikach znajdą Państwo wysłane przez MSZ informacje dotyczące wydarzenia.

 

Formularz zgłoszeniowy

Program wyjazdu

 

Osoba kontaktowa: p. Anna Barbarzak. Dyrektor Departament Współpracy Ekonomicznej MSZ: Anna.Barbarzak@msz.gov.pl, tel. +48728410424

 

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.