KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Misja handlowa z PAKISTANU, EEC Katowice, 7-9 maja 2014
2014-04-11

W dniach 7-9 maja  w Katowicach rozpocznie się szósta edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego (European Economic Congress) – najważniejszej tego typu debaty w Europie Centralnej.  Tematyka Kongresu będzie związana z takim tematami jak: Europa wobec wyzwań globalnej konkurencji, nowe unijne finanse, polityka przemysłowa i energetyczna, migracje i rynek pracy, Transatlantyckie Partnerstwo w dziedzinie Handlu i Inwestycji (TTIP) oraz globalna ekspansja polskich firm (Chiny, Afryka).
Organizatorzy podczas trzech kongresowych dni w Katowicach spodziewają się ok. 6000 uczestników, 700 prelegentów, a także 500 akredytowanych dziennikarzy z polskich i zagranicznych redakcji.

 

W ramach Kongresu przyjeżdża misja handlowa 31 firm pakistańskich pod przewodnictwem Ministra Handlu Pakistanu, Federacji Izb Przemysłowo – Handlowych Pakistanu oraz Ambasady Pakistanu w Polsce.

 

Spotkania B2B z pakistańskimi firmami odbędą  się w dniach 7, 8, i 9 maja w budynku Altus Katowice i Arsenal Palace Chorzów w godzinach od 9.00 do 17.00.
Firmy pakistańskie reprezentują następujące sektory: wiatr i energia słoneczna, stal, części samochodowe, usługi spedycyjne, płytki ścienne i podłogowe, meble, dywany i kilimy, wyroby ze skóry, tkaniny, tekstylia domowe, bawełna, artykuły sportowe, motocyklowe, produkty organiczne, pestycydy, ryż, mango, pomarańcze, owoce morza, guma guar, minerały, wyroby z tworzyw sztucznych, usługi doradcze.

 

W załączeniu znajdą Państwo oferty firm pakistańskich poszukujących partnera oraz odbiorców w Polsce oraz formularz zgłoszeniowy, który należy jak najszybciej wypełnić i odesłać (paulina.molska@wtcpoznan.pl) celem umówienia na spotkanie.

 

Udział w forum jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji na stronie:  https://www.ptwp.pl/eec/pl/ do środy, 23 kwietnia.

 

 

do pobrania:

B2B Application form

Pakistani companies

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.