KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WI臉CEJ
Oferta pracy w 艁ARR S.A. – Specjalista w Departamencie Doradztwa dla Biznesu i Sektora Publicznego
2018-09-26

艁贸dzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jest jedn膮 z najbardziej do艣wiadczonych instytucji otoczenia biznesu w wojew贸dztwie 艂贸dzkim zajmuj膮c膮 si臋 wspieraniem rozwoju regionalnego.

Obecnie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista
w Departamencie Doradztwa dla Biznesu i Sektora Publicznego

Miejsce pracy: 艁贸d藕

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku b臋dzie odpowiedzialna m.in. za sporz膮dzanie dokumentacji aplikacyjnej projekt贸w ubiegaj膮cych si臋 o wsp贸艂finansowanie ze 艣rodk贸w unijnych (wnioski o dofinansowanie, biznesplany, studia wykonalno艣ci), sporz膮dzanie dokumentacji rozliczaj膮cych projekty wsp贸艂finansowane ze 艣rodk贸w unijnych, doradztwo dla Klienta na etapie poszukiwania 藕r贸de艂 finansowania przedsi臋wzi臋cia oraz realizacji projektu, bie偶膮cy kontakt z Klientami w ramach prowadzonych dzia艂a艅 (zarz膮dzanie projektami, sporz膮dzanie wniosk贸w o p艂atno艣膰, doradztwo), pozyskiwanie klient贸w.

Wymagania:

  • wykszta艂cenie wy偶sze,
  • do艣wiadczenie w przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej w zakresie projekt贸w mi臋kkich, inwestycyjnych lub badawczo-rozwojowych,
  • do艣wiadczenie w rozliczaniu projekt贸w wsp贸艂finansowanych ze聽 艣rodk贸w unijnych,
  • BIEG艁A znajomo艣膰 program贸w operacyjnych na lata 2014-2020,
  • znajomo艣膰 SL2014,
  • bieg艂a obs艂uga komputera,
  • 艂atwo艣膰 i przejrzysto艣膰 w wyra偶aniu my艣li na pi艣mie,
  • umiej臋tno艣膰 r贸wnoleg艂ego prowadzenia wielu zada艅,
  • samodzielno艣膰, sumienno艣膰, zaanga偶owanie,
  • umiej臋tno艣膰 pracy pod presj膮 czasu,
  • elastyczno艣膰, zdolno艣膰 szybkiego reagowania na zmiany,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

  • znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego,
  • umiej臋tno艣膰 sporz膮dzania analiz finansowych,
  • do艣wiadczenie w realizacji projekt贸w mi臋dzynarodowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o prac臋) na atrakcyjnych warunkach w wymiarze pe艂nego etatu,
  • udzia艂 w ciekawych i ambitnych projektach o zr贸偶nicowanej tematyce,
  • mo偶liwo艣ci rozwoju oraz zdobywania bogatego do艣wiadczenia,
  • prac臋 w m艂odym i ambitnym zespole.

Spos贸b aplikacji:

Osoby zainteresowane prosimy o sk艂adanie aplikacji (CV):

  • osobi艣cie w Sekretariacie 艁ARR S.A. ul. Narutowicza 34, 90-135 艁贸d藕, Willa
  • lub przesy艂a膰 drog膮 elektroniczn膮 na adres i_witaszek@larr.lodz.pldo dnia 5 pa藕dziernika 2018r.聽聽z dopiskiem 鈥 praca 艁ARR鈥 w tytule wiadomo艣ci

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli 鈥濿yra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 艁贸dzk膮 Agencj臋 Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzib膮 w 艁odzi鈥

Informujemy, 偶e:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych (zwanych dalej 鈥Danymi鈥) b臋dzie 艁贸dzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzib膮 w 艁odzi, przy ul. Narutowicza 34, wpisana do rejestru przedsi臋biorc贸w Krajowego Rejestru S膮dowego pod numerem: 0000059880 (s膮d rejestrowy: S膮d Rejonowy dla 艁odzi-艢r贸dmie艣cia w 艁odzi, XX Wydzia艂 Krajowego Rejestru S膮dowego), NIP 725-000-55-74, REGON 470569240,
  2. z Administratorem mo偶na skontaktowa膰 si臋 listownie pod adresem 90-135 艁贸d藕, ul. Narutowicza 34, mailowo pod adresem larr.lodz.pl lub telefonicznie pod numerem 042 208 92 02,
  3. Administrator wyznaczy艂 Inspektora Ochrony Danych, kontakt mailowy pod adresem iod@larr.lodz.pl,
  4. Pani/Pana Dane b臋d膮 przetwarzane w celach zwi膮zanych z rekrutacj膮 – do czasu zako艅czenia procesu rekrutacyjnego,
  5. udzielona zgoda na przetwarzanie Danych mo偶e by膰 w ka偶dym czasie wycofana w dowolnej formie; wycofanie zgody nie wp艂ywa na zgodno艣膰 z聽prawem przetwarzania, kt贸rego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,
  6. Pani/Pana Dane mog膮 by膰 przekazane jedynie: upowa偶nionym pracownikom Administratora,
  7. Pani/Pana Dane nie b臋d膮 przekazywane do pa艅stwa trzeciego ani 偶adnej organizacji mi臋dzynarodowej,
  8. ma Pani/Pan prawo domaga膰 si臋 od Administratora dost臋pu do swoich Danych, ich sprostowania, usuni臋cia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  9. ma Pani/Pan r贸wnie偶 prawo wnie艣膰 skarg臋 do Prezesa Urz臋du Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, i偶 przetwarzanie narusza przepisy prawa,
  10. podanie przez Pani膮/Pana Danych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest wymogiem ustawowym, a niepodanie tych Danych powoduje niemo偶no艣膰 ubiegania si臋 o zatrudnienie; podanie innych ni偶 wymagane przepisami prawa Danych jest dobrowolne,
  11. Administrator nie b臋dzie podejmowa艂 wobec Pani/Pana decyzji opartych wy艂膮cznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym w formie profilowania.

Informujemy, 偶e skontaktujemy si臋 tylko z wybranymi kandydatami.

Wys艂anych aplikacji nie zwracamy.

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpocz臋ciu dzia艂alno艣ci gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsi臋biorc贸w na badania i rozw贸j, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorz膮du Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne po偶yczki oraz por臋czenia dla M艢P, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatk贸w inwestycyjnych na terenie woj. 艂贸dzkiego.