KONSULTANCI
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
  • RIFtel.: 42 664 3 042
  • JEREMIE tel: 42 664 3 043
WIĘCEJ
Oferta pracy w ŁARR S.A. Specjalista/Menedżer w Departamencie Doradztwa dla Biznesu i Sektora Publicznego.
2017-07-15
Oferta pracy

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych instytucji otoczenia biznesu w województwie łódzkim zajmującą się wspieraniem rozwoju regionalnego.

Obecnie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista/Menedżer

w Departamencie Doradztwa dla Biznesu i Sektora Publicznego

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za sporządzanie dokumentacji aplikacyjnej projektów ubiegających się o współfinansowanie ze środków unijnych (wnioski o dofinansowanie, biznesplany, studia wykonalności), sporządzanie dokumentacji rozliczających projekty współfinansowane ze środków unijnych, doradztwo dla Klienta na etapie poszukiwania źródeł finansowania przedsięwzięcia oraz realizacji projektu, bieżący kontakt z Klientami w ramach prowadzonych działań (zarządzanie projektami, sporządzanie wniosków o płatność, doradztwo).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej w zakresie projektów miękkich, inwestycyjnych lub badawczo-rozwojowych,
  • doświadczenie w rozliczaniu projektów współfinansowanych ze  środków unijnych,
  • udokumentowane sukcesy w zakresie pozyskania środków unijnych dla przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego, podmiotów publicznych (kserokopie świadectw pracy i/lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia w przypadku pozostawania w stosunku pracy, referencje,  inne dokumenty potwierdzające należyte wykonanie powierzonych zadań),
  • BIEGŁA znajomość programów operacyjnych na lata 2014-2020,
  • biegła obsługa komputera,
  • łatwość i przejrzystość w wyrażaniu myśli na piśmie,
  • umiejętność równoległego prowadzenia wielu zadań,
  • samodzielność, sumienność, zaangażowanie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • elastyczność, zdolność szybkiego reagowania na zmiany,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

 Dodatkowe atuty:

  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność sporządzania analiz finansowych,
  • doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) na atrakcyjnych warunkach w wymiarze pełnego etatu,
  • udział w ciekawych i ambitnych projektach o zróżnicowanej tematyce,
  • możliwości rozwoju oraz zdobywania bogatego doświadczenia,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole.

Sposób aplikacji:

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym):

  • osobiście w Sekretariacie ŁARR S.A. ul. Narutowicza 34, 90-135 Łódź, Willa
  • lub przesyłać drogą elektroniczną na adres i_witaszek@larr.lodz.pl

do dnia 17 sierpnia 2017 r.

z dopiskiem „ praca ŁARR” w tytule wiadomości

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysłanych aplikacji nie zwracamy.

W przesłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 ze zm.)”.

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.