KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Konferencja Grupy V-4 „Międzynarodowa współpraca gospodarcza regionów państw Grupy Wyszehradzkiej z uwzględnieniem współpracy z Chinami”.
2016-10-12

Województwo Łódzkie zaprasza na konferencję „Międzynarodowa współpraca gospodarcza regionów państw Grupy Wyszehradzkiej z uwzględnieniem współpracy z Chinami”, która odbędzie się 15 listopada w łódzkim hotelu Andel’s. Spotkanie odbywa się w ramach IX Europejskiego Forum Gospodarczego.

 

W ramach konferencji odbędą się dwa panele dyskusyjne. Pierwszy będziepoświęcony wzajemnej współpracy regionów państw Grupy Wyszehradzkiej, w wymiarze gospodarczym i nie tylko. Tematem drugiego panelu są możliwości, jakie przed państwami Grupy Wyszehradzkiej stawia współpraca z Chinami.

 

Wśród poruszanych zagadnień znajdą się m.in. wyzwania i możliwości pogłębienia współpracy gospodarczej państw V4, doświadczenia regionów wyszehradzkich w zakresie współpracy z Chinami i perspektywy na przyszłość. Do dyskusji zasiądą eksperci, szefowie regionów i wysokiej rangi dyplomaci, wśród nich Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Republiki Czeskiej, p. Jaroslav Ludva. Konferencji będzie towarzyszyła wystawa prac plastycznych i fotograficznych. Wydarzenie otrzymało dofinansowanie z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

visegrad_fund_logo_blue

 

 

 

 

Więcej informacji: v4.lodzkie.pl. Rejestracja: forum.lodzkie.pl/zarejestruj-sie/

 

 

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.