KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Partner Wing – Partnerzy

 

   
Ceret Grzywaczewska

 

 

 

Ceret Grzywaczewska Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska

 

Od ponad 25 lat świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców. Obsługa prawna jest świadczona przez Kancelarię w ramach trzech zespołów, w skład których wchodzą wyspecjalizowani radcowie prawni i aplikanci radcowscy: zespół gospodarczy i prawa pracy, zespół umów i własności intelektualnej oraz zespół postępowań sądowych i sądowo – administracyjnych. Kancelaria specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie nieruchomości, prawie konkurencji, prawie własności intelektualnej, prawie umów handlowych, prawie pracy, prawie ubezpieczeniowym oraz sporach sądowych. 

 

Kontakt:

Tel. 42 636 18 60

E-mail: firmaprawnicza@firmaprawnicza.pl

 

 

 

DoubleTree Hilton logo

 

 

DoubleTree by Hilton Łódź

 

To pierwszy hotel renomowanej sieci hoteli Hilton Worldwide w Łodzi, w którym klient może odnaleźć wszystko czego potrzebuje: poczynając od relaksu i wypoczynku kończąc na zorganizowaniu kongresu lub konferencji, czy też mniejszych imprez okolicznościowych. Hotel powstał w historycznym dla Łodzi miejscu- dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych. Hotel oferuje 200 pokoi w tym ekskluzywny apartament prezydencki, ogromne zaplecze konferencyjno – kongresowe z salą kinową. Na ostatnim 10 piętrze znajduje się basen, SPA & Health Club. W hotelu mieści się restauracja Four Colors oferująca szeroki wybór dań kuchni międzynarodowej, a Golden Bar oferuje m.in. aż 99 rodzajów whisky. Hotel posiada bezpośrednie połączenie z Klubem Wytwórnia, który jest miejscem wielu najważniejszych wydarzeń kulturalnych. W DoubleTree by Hilton Łódź każdy Gość zawsze zostanie przywitamy gorącym ciasteczkiem z kawałkami czekolady “The Cookie” – symbolem domowego ciepła i naszej gościnności.

 

Kontakt:

http://www.doubletreelodz.pl

Tel 42 208 80 00
e-mail: LCJDL.RES@HILTON.COM

   

 

 

 

BCC Loza Lodzka

 

 

Business Centre Club – Loża Łódzka 

 

Business Centre Club istnieje od 1991 roku. Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Do BCC należy ok. 2500 członków (osób i firm). Członkowie BCC, reprezentujący blisko 250 miast, skupiają się w 23 lożach regionalnych na terenie całej Polski. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne. Członkami Klubu są także prawnicy, dziennikarze, naukowcy, wydawcy, lekarze, wojskowi i studenci.

Loża Łódzka BCC grupuje przedsiębiorców i firmy prowadzące działalność na terenie województwa łódzkiego. Jej przedstawiciele uczestniczą w pracach Wojewódzkiej Komisji Dialogu Społecznego, Rady Gospodarczej Województwa Łódzkiego, Wojewódzkiej Rady Zatrudnienia, Kapituły Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego czy Rady Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia. Jest partnerem licznych przedsięwzięć wspierających i promujących przedsiębiorców naszego województwa, np. Konkursu Menedżer Roku Województwa Łódzkiego (organizowanego wspólnie z Dziennikiem Łódzkim).

 

   

 

 

 

 

hatrans

 

 

 

 

Hatrans Logistics 

 

Jedna ze Spółek grupy Hatrans to pewność i stabilność zapewniona 25 letnią działalnością, zdobytym doświadczeniem potwierdzonym posiadanymi certyfikatami  AEO, ISO, WSK i perfekcyjnej lokalizacji Centrum Polski – Centrum Europy

Stworzone przez Spółkę  Nowoczesne Centrum Dystrybucyjne zapewnia Klientom kompleksowość usług obejmującą odprawy celne, składowanie towarów w składzie celnym i magazynie towarowym z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu przeładunkowego,  rozbudowanego systemu informatycznego w zarządzaniu obrotem towarowym w magazynie, dystrybucję krajową i zagraniczną oraz od 2013 roku regularny cotygodniowy expressowy cargo kolejowy z Chin/Chengdu do Łodzi, którego Spółka jest wyłącznym operatorem logistycznym.

Poprzez systematyczny rozwój dostępnych usług logistycznych, zatrudnieniu kadry pracowników o najwyższych kwalifikacjach Hatrans Logistics w pełni zaspokaja potrzeby swoich Klientów pod względem jakości, wydajności, różnorodności stosowanych rozwiązań  oraz odpowiedzialności za środowisko naturalne.

   
   
   

 

 

 

SKB logo

 

 

SKB Sp. z o.o.

 

Spółka SKB to firma z ponad 20 – letnim branży budowlanej, która w powstała w wyniku przekształcenia firmy „P.P.U. Sławomir Dobosz”. Spółka SKB należy do czołowych i najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w województwie łódzkim.

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości usług naszym klientom przy zachowaniu liberalnej polityki cenowej.

Spółka SKB specjalizuje się w:

  • Usługach ogólnobudowlanych
  • Precyzyjnej obróbce skrawaniem metali – wspierana przez FON (Fabryka Osi Napędowych)
  • Wykonaniu i montażu konstrukcji stalowych
  • Zarządzaniu nieruchomościami
  • Energetyce
  • Produkcji tworzyw sztucznych

W każdej branży SKB oferuje klientom usługi charakteryzujące się profesjonalnym wykonawstwem oraz ciekawymi rozwiązaniami.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najlepszą rekomendacją!

   

 

 

 

sharda_logo

 

 

Sharda Group

 

Spółka Sharda Group specjalizuje się w dostawach najwyższej jakości surowców oraz półproduktów dla globalnego przemysłu włókienniczego.

Nasze mocne strony:

• Perfekcyjna logistyka i system dystrybucji (rozbudowana sieć magazynów)

• Grupa wykwalifikowanych specjalistów

• Zdobyliśmy 50% udziału w rynku dla dostaw surowców włókienniczych i produktów półfinałowych.

• SHARDA Group działa według najlepszych praktyk handlowych i etycznych.

Sharda Grupa skutecznie ożywiła dwie tradycyjne polskie marki włókiennicze: Uniontex ® i Pamotex ®. To dwie firmy, które przodowały na Polskim rynku w branży tekstylnej i zatrudniały tysiące ludzi w ich najlepszym okresie działalności. Obecnie pod obydwiema markami Sharda Europe Ltd. produkuje ekskluzywną kolekcję pościelową.  Grupa polskich projektantów, rozwija i wzbogaca kolekcje i wzory każdego roku. Pod marką Uniontex ® i Pamotex ® nasze produkty są dystrybuowane do dużych detalistów, sklepów internetowych a także hoteli.  

 

E-mail: textiles@shardagroup.pl

www.shardagroup.pl | www.uniontex.com.pl

Tel: +48 42 656 8666

 

   
   
   

 

 

 

 

BIPRO LOGO

 

 

Biprowłók Sp. z o.o.

To ponad 50 lat tradycji projektowania budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i użyteczności publicznej. Wspieramy kontrahentów na etapie planowania inwestycji i dokonywania analizy nieruchomości oraz tworzymy kompleksową dokumentację projektowo-kosztorysową dla nowych, modernizowanych oraz rozbudowywanych obiektów budowlanych.

Nasze atuty to ponad pół wieku doświadczeń, wynikających z liczby oraz wielkości projektowanych inwestycji. Szeroki zespół pracowników i współpracowników o wysokich kwalifikacjach. Wysoki standard świadczonych usług, potwierdzony współpracą z największymi uczestnikami polskiego rynku budowlanego, w tym także z inwestorami zagranicznymi. Bipro jest marką handlową, należącą do Biprowłók sp. z o.o.

 

Kontakt:

http://www.bipro.lodz.pl

Tel 42 636 39 22
e-mail: bipro@bipro.lodz.pl

 

 

   
   

 

 

 

LODZ AIRPORT logo

 

 

Port Lotniczy Łódź

 

Port Lotniczy Łódź zlokalizowany jest zaledwie 6 km od centrum miasta. Pasażerowie obsługiwani są w nowoczesnym terminalu pasażerskim z 14 stanowiskami check-in, sklepami wolnocłowymi, gastronomią i dużym parkingiem zlokalizowanym tuż przy budynku terminala. W swojej ofercie Port Lotniczy posiada połączenia lotnicze do Amsterdamu, Dublina, East Midlands, Londynu Stansted, Monachium, Oslo oraz wakacyjne czartery do Grecji, Tunezji, Egiptu i Bułgarii. Nowością od kwietnia 2015 r. są aż 2 loty dziennie do Monachium oraz zupełnie nowe połączenie do Amsterdamu. Dzięki wielu opcjom lotów transferowych na jednym bilecie z Łodzi przez Monachium lub Amsterdam, jest to doskonała oferta dla biznesu.

 

Rezerwacje: www.lotnisko.lodz.pl

 

 

 
   
   

 

 

 

 
Klub 500 logo Klub 500 logoKlub 500 logoklub 500

 

 

Klub 500 Łódź

Klub 500 – Łódź  jest autonomicznym, dobrowolnym  Stowarzyszeniem skupiającym Prezesów i Dyrektorów Firm
i Instytucji mających siedzibę na terenie województwa łódzkiego.

Kontakt:

http://www.klub500lodz.pl

 

 

 

   
   
   
 

 

 

 Logo Lewiatan

 

 

Lewiatan – Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemii Łódzkiej

Reprezentuje łódzkich przedsiębiorców. W swoich szeregach skupia blisko 70 pracodawców z różnych branż, zatrudniających ponad 3 500 pracowników.

   
 

 

 

   
   
 

 

 

 

 

 

 

 

Logo ŁIPH nowe(2)
 

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa

Stanowi platformę wymiany wiedzy, doświadczeń i kontaktów między przedsiębiorcami. Została reaktywowana w 1990 roku, aby służyć prawie 300 zrzeszonym w niej podmiotom. Jako największa organizacja samorządu gospodarczego w regionie łódzkim sukcesywnie zwiększa liczbę zrzeszonych przedsiębiorstw wprowadzając coraz to nowsze usługi. Największą grupę stanowią firmy z branży tekstylnej              i budowlanej. 85% wszystkich firm, to firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Troska o przedsiębiorców to główna idea Izby, którą władze ŁIPH kierują się w podejmowaniu działań. Coraz to nowsze usługi uruchamiane w Izbie mają sprzyjać rozwojowi przedsiębiorczości, poprzez ułatwianie nawiązania kontaktu pomiędzy przedsiębiorcą a władzami samorządowymi i administracją państwową. Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa od wielu lat stara się być blisko przedsiębiorców z regionu, w którym prowadzi swoją działalność. Stale tworzone są nowe oddziały ŁIPH. Aktualnie Izba posiada trzy oddziały – w Zgierzu, Aleksandrowie Łódzkim oraz w Pabianicach.

***

Kontakt:

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa

Ul. Narutowicza 34, 90-135 Łódź

Telefon: +48 42 208 93 23, 797 991 360

e-mail: biuro@izba.lodz.pl

 

 

 

 

 

 

PAIZ logo

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych

Pomaga inwestorom wejść na polski rynek oraz w najlepszy sposób wykorzystać istniejące na nim możliwości. Przeprowadzamy inwestorów przez wszystkie niezbędne procedury administracyjne oraz prawne występujące w trakcie realizacji projektu, wspieramy także firmy, które już u nas działają. Oferujemy szybki dostęp do kompleksowej informacji dotyczącej otoczenia gospodarczo-prawnego inwestycji, pomoc w znalezieniu odpowiednich partnerów oraz dostawców, jak również lokalizacji.

Kontakt:

http://www.paiz.gov.pl

   
   
   

ŁSSE logo 

 

 

 

 

 

 

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna posiada atrakcyjne tereny dla inwestorów w Województwie Łódzkim, Mazowieckim i Wielkopolskim.  Przedsiębiorcy, którzy chcą rozpocząć działalność gospodarczą na terenie Łódzkiej SSE, mogą skorzystać z pomocy publicznej przyznanej w formie zwolnienia z podatku dochodowego od osób prawnych lub osób fizycznych. Eksperci ŁSSE zapewniają kompleksową obsługę i doradztwo na każdym etapie inwestycji.

 

 

 

   
Majami logo  
   
marianski group logo

Mariański Group to polska firma, w skład której wchodzą spółki świadczące komplementarne usługi dla biznesu. Dzięki rodzimym korzeniom doskonale znamy specyfikę biznesu w Polsce. Podpowiadamy praktyczne rozwiązania, dostosowane do różnych potrzeb.

Naszą siłą są doświadczeni i uznani eksperci (adwokaci, radcy prawni, doradcy podatkowi, biegli rewidenci itd.), którzy patrzą na biznes klienta z różnych perspektyw, w celu wypracowania najlepszych rozwiązań.

Zakres usług:

#prawno-podatkowa obsługa biznesu

#doradztwo podatkowe

#restrukturyzacja i sukcesja biznesu

#doradztwo osobom zamożnym

#audyt

#outsourcing księgowości

#business consulting

#marketing

 

Poza korzyściami wynikającymi ze współpracy z Mariański Group, proponujemy też usługi starannie dobranych zewnętrznych specjalistów (notariuszy, rzeczoznawców majątkowych, tłumaczy przysięgłych czy wsparcie HR), których pracę koordynujemy w imieniu klienta.

 

Kontakt:

Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa Sp.K.

ul. Tylna 4c/1

90-348 Łódź

tel. 42 207 76 76

http://marianskigroup.pl/ 

   
Roex logo  
   
pietrucha logo

Grupa Pietrucha to nowoczesne polskie przedsiębiorstwo z ponad 55-letnią historią, specjalizujące się w wytwarzaniu i dystrybucji najwyższej klasy zaawansowanych i innowacyjnych produktów z tworzyw sztucznych o bardzo szerokim zastosowaniu w sektorze inżynierii lądowej i wodnej. Ofertę grodzic winylowych i kompozytowych oraz specjalistycznych georusztów o sztywnych węzłach, uzupełniają mobilne systemy zabezpieczeń przeciwpowodziowych.

 

Produkty oferowane przez Grupę Pietrucha znajdują szerokie zastosowanie w 34 krajach na 5 kontynentach, szczególnie w regionach wrażliwych na wpływ globalnych zmian klimatycznych.

 

W skład Grupy wchodzą trzy zakłady produkcyjne w Polsce i na Filipinach, spółki handlowe i usługowe. Proces produkcyjny jest certyfikowany ISO 9001:2008.

 

Pietrucha Group

budownictwo/inżynieria lądowa i wodna

95-054 Ksawerów, POLAND, ul. Szkolna 29

tel. +48 42 212 84 84, www.pietrucha.pl

office@pietrucha.pl

 

 

   
san logo

Społeczna Akademia Nauk jest uczelnią o zasięgu ogólnopolskim. Prowadzi studia pierwszego i drugiego stopnia, seminaria doktoranckie, studia podyplomowe oraz MBA. Zajęcia odbywają się w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym. Łącznie oferuje kształcenie na 25 kierunkach. Uzupełnienie oferty stanowią liczne kursy i warsztaty oraz szeroka oferta praktyk studenckich realizowanych przez Studenckie Biuro Karier. Atutem uczelni jest ścisła współpraca z Clark University (USA), dzięki której studenci mogą – równolegle do studiów polskich – uzyskać amerykański dyplom Master, a nawet wyjechać na studia lub na praktyki za granicę. Społeczna Akademia Nauk wysoką pozycję na rynku uzyskała dużą dynamiką rozwoju oraz poziomem naukowym i dydaktycznym kadry. Akademia zatrudnia ponad 500 nauczycieli akademickich. Wśród nich znajdują się profesorowie tytularni o ugruntowanej pozycji w środowisku naukowym. Profesjonalna kadra naukowo-dydaktyczna wywodzi się ze znanych uczelni, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Z Uczelnią współpracuje także wielu praktyków z otoczenia społeczno – gospodarczego Uczelni, którzy realizują warsztaty i laboratoria przygotowujące studentów do praktycznych zadań w przyszłej pracy zawodowej.

   
   

 

 

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.