KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Rozwiń z nami skrzydła Swojego Biznesu

Partner Wing logo

Program Partner Wing Rozwiń z nami skrzydła Swojego Biznesu

1601190_747560871920721_1641998561_n

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. od blisko 15 lat wspiera rozwój sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Dotacje unijne na rozwój firm, nowych technologii i specjalistyczne usługi doradcze, organizacja misji i targów zagranicznych do najdynamiczniejszych krajów całego świata oraz przyciąganie inwestorów zagranicznych do naszego regionu czynią z nas lidera wśród organów wsparcia biznesu w naszym regionie. Pomogliśmy setkom firm rozwinąć skrzydła – pozyskać fundusze, odpowiednie biznesowe know-how, zdobyć nowe rynki krajowe i zagraniczne.

 

Doświadczenie i wiedza, którą zdobyliśmy w ciągu tych wszystkich lat, wsparta imponującą liczbą przedsiębiorstw i instytucji współpracujących z Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego zaowocowała stworzeniem „Partner Wing” – pierwszego tak kompleksowego programu wsparcia dla firm.

 

Dlaczego warto przystąpić do Programu „ Partner Wing”

Przystąpienie do Programu „ Partner Wing” umożliwia bezpłatne skorzystanie z szerokiego pakietu usług, które wprowadzą Państwa firmę na nowy, wyższy poziom.

 

 

Business research

Szukacie Państwo nowych kontaktów biznesowych zagranicą? Poszukujecie partnerów, kontrahentów, wsparcia na nieznanym jeszcze terenie? Nasi specjaliści przygotują dla Was profesjonalna analizę i listę firm, które odpowiadają waszym oczekiwaniom. Pomogą nawiązać kontakty z osobami decyzyjnymi, lokalnymi jednostkami wspierającymi biznes lub przygotują misję gospodarczą ukierunkowaną pod konkretną branżę.

 

 

Networking

Profesjonalne wsparcie kontaktów między Państwa firmą, a innymi przedsiębiorstwami (zarówno regionalnymi, krajowymi, jak i zagranicznymi), instytucjami otoczenia biznesu czy jednostkami samorządu terytorialnego.

 

 

International partnership

Jedną z kluczowych działalności Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego jest program wsparcia współpracy międzynarodowej. Członkowie Programu biorą udział w targach i misjach gospodarczych na terenie całego świata, a także uczestniczą w spotkaniach z przedstawicielami biznesu międzynarodowego odwiedzających nasz region w poszukiwaniu nowych partnerów.

 

 

Doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych

ŁARR posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze i wdrażaniu programów przeznaczonych na finansowanie inwestycji w nowe technologie, specjalistyczne usługi doradcze, podnoszenie kwalifikacji pracowników i rozwój eksportu. Udział w Programie gwarantuje Państwu bezpłatne doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych, jak również wsparcie w rozliczaniu realizowanych już przez Państwa projektach – z wyłączeniem programów/działań, w których ŁARR pełni rolę Regionalnej Instytucji Finansującej (RIF).

 

 

 

Budowanie wizerunku

Członkostwo w Programie „ Partner Wing” oprócz wymiernych korzyści wzmacnia wiarygodność firmy jako rzetelnego partnera biznesowego, Rekomendacja ŁARR S.A, udział w spotkaniach organizowanych dla członków Programu, możliwość wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami, nawiązanie nowych kontaktów, sesje match-makingowe, szkolenia, udział w misjach gospodarczych – wszystkie te działania wpływają znacząco na pozytywne postrzeganie firmy przez jej przyszłych partnerów, co przekłada się na wymierne wyniki finansowe.


Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.