KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Po targach Kobieta w Wielkim Mieście
2012-06-21

W dniach 15 – 17 czerwca nowoczesne Centrum Konferencyjno – Wystawiennicze MTŁ przy al. Politechniki 2 zamieniło się w wielki kobiecy bazar produktów, usług i wydarzeń stworzonych właśnie z myślą o kobietach. Honorowy patronat nad targami objęli: Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska, Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień i Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska. 

Kobieta w Wielkim Mieście
 
Targi Kobieta w Wielkim Mieście były jednym z głównych wydarzeń cyklu eventów pod wspólną nazwą Łódź Miastem Kobiet realizowanego przez Urząd Miasta Łodzi. Była to propozycja dla Pań w każdym wieku szukających doskonałej rozrywki i inspirujących spotkań. Honorowy Patronat nad projektem Łódź Miastem Kobiet objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska.

W pierwszym dniu Targów Kobieta w Wielkim Mieście Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. przeprowadziła konferencję pt: „Menedżerka, bizneswoman – jak wykorzystać fundusze, żeby zmienić swoją przyszłość”. Obecni na konferencji usłyszeli czym zajmuje się Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i jak wykorzystać fundusze unijne oraz gdzie ich szukać. Przedstawiony został Projekt „Kobieta – skuteczny lider i menedżer”, który jest obecnie realizowany przez ŁARR S.A. Uczestniczki Projektu Pani Dorota Bociąga i Pani Ewa Boryczka podzieliły się swoimi wrażeniami z udziału w szkoleniu i tym jak wpłynęło to na ich życie zawodowe. Pani Aleksandra Wiśniewska, która otrzymała dotację na prowadzenie własnej działalności w ramach Projektu „Biznes na Obcasach”, opowiedziała o swoich doświadczeniach w prowadzeniu firmy Butik Intymny.com.

 

Termin: 15.06.2012 r. godz. 17.00 – 18.00

Miejsce: Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze przy al. Politechniki 2 w Łodzi, Sala konferencyjna A

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.