KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Przedstawicielstwo Tajwanu – zaproszenie do Taipei na Trade with the EU
2013-07-01

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia imprezy TRADE WITH THE EU 2013, która odbędzie się w dniach 2 – 3 października 2013 w Taipei na Tajwanie. Daje ona kupującym nowe możliwości wyszukania nowych produktów i dokonania ich zakupu od tajwańskich dostawców.

 

Tajwan poczynił przez lata wiele wysiłków rozwijając swoją gospodarkę, stając się obecnie jednym z wiodących dostawców produktów o zaawansowanej technologii na rynku światowym i bazą dla kluczowych dostawców różnorodnych produktów z branż: elektronicznej, komponentów IT, produktów tekstylnych, elektroniki samochodowej, części samochodowych, motocykli, rowerów, maszyn, form wtryskowych i urządzeń przemysłowych. 

 

TRADE WITH THE EU 2013 będzie służyć jako link handlowy pomiędzy firmami z Polski a solidnymi dostawcami na Tajwanie. TAITRA zorganizuje spotkania z potencjalnymi tajwańskimi dostawcami, które pozwolą na wykorzystanie w pełni wizyty.

 

Na całą imprezę będą się składać następujące punkty programu:

 

(1) Przyjęcie powitalne

Przyjęcie odbędzie się wieczorem w dniu poprzedzającym sesje spotkań handlowych. Na to przyjęcie będą zaproszeni wszyscy kupujący, dostawcy, przedstawiciele agencji   rządowych, przemysłu oraz sektora biznesu z UE i na Tajwanie.

 

(2) Ceremonia otwarcia

Ceremonię zaszczyci swą obecnością Pan Minister Gospodarki Tajwanu Chang Chia-juch oraz Dyrektor Europejskiego Biura ds. Gospodarczych i Handlu Frederic Laplanche.

 

(3) Sesja spotkań handlowych

  1. Spotkania zostaną podzielone ze wzglądu na przynależność do sektorów przemysłowych
  2. Kupcy będą mieć zaaranżowane spotkania handlowe, ustawione zgodnie z przekazanym przez nich zapotrzebowaniem zakupów.
  3. Dostawcy z każdej gałęzi przemysłu będą mieli zapewnione półki wystawiennicze w celu ułatwienia kupcom szybkiego i łatwego zapoznania się z ofertą.

 

Poniżej podajemy orientacyjną tabelę z punktami programu.

Data

 

czas

program

2 października

 

18:30~20:00

Przyjęcie powitalne

3 października

 

09:30~10:10

Ceremonia otwarcia

3 października

 

10:30~17:30

Spotkania handlowe z przerwą na lunch

 

Z myślą o ułatwieniu podjęcia decyzji udziału w imprezie TRADE WITH THE EU 2013, organizatorzy przygotowali atrakcyjną propozycję refundacji przelotu oraz pobytu na Tajwanie dla firm z roczną sprzedażą powyżej 10 mln USD. W załączeniu przesyłamy program zachęt dla firm zaproszonych na TRADE WITH THE EU 2013 oraz formularz zgłoszeniowy.

 

Jeżeli wyrażą Państwo zainteresowanie naszą propozycją prosimy o przesłanie do wypełnionego formularza wraz z raportem finansowym poświadczającym wymagane do refundacji wyniki finansowe do dnia 15 sierpnia 2013. W przypadku pytań prosimy o kontakt z p. Natalią Sajko- Kubes, tel. 022-213-00-72, fax. 022-540-70-28, e-mail: n.sajko@taiwan.net.pl

 

do pobrania:

– zaproszenie_wersja angielska

– zachęta finansowa- TRADE WITH THE EU

– zachęta finansowa- formularz zgłoszeniowy

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.