KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ
Razem dla środowiska „ – Spotkanie informacyjne Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi z przedsiębiorcami
2012-12-07

Szanowni Państwo,

 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania na realizację przedsięwzięć z zakresu ochrony środowiska, które odbędzie się 12 grudnia o godz. 14:00 w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta 18 w Sali Kolumnowej.

Szczegółowe informacje dotyczące spotkania znajdą Państwo w załączniku. Bardzo prosimy o pomoc w dystrybucji informacji o spotkaniu, w celu umożliwienia dotarcia do jak najszerszego grona przedsiębiorców z terenu województwa łódzkiego. Zgłoszenia do udziału w spotkaniu prowadzone są w formie elektronicznej pod adresem: ekoc@wfosigw.lodz.pl i trwają do poniedziałku, 10 grudnia 2012 r. do godz. 15:00. 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.